Jump to content

Microbrands na ruce

Snekofon
 Share

Recommended Posts

před 4 hodinami, aaaa napsal:

Např. NY0085. Je plechová, ale má tu mikroregulaci na ruce. Masivní ocelovou má např. Mido, ale ty jsou už za jinou cenu.

No počkaj, ak dobre vidím to je klasická dierková mikroregulácia, o takej Dzos nepísal. Pozri si akú mikroreguláciu má Christopher Ward.

• Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přidávám svou pochvalu, výborné víkendové hodinky na krásném řemenu, už jen trochu plísně nachytat na pouzdro a je to bezkonkurenční pecka. A ten nodate číselník je skvělé osvobozující od stelovani.... srovnají se pepkovy paže a hurá na víkend, tak to má být 👍

• 2 weeks later...

Zelos vypadá parádně, v každé verzi. Možná ten meteorit nejlépe! Škoda té ceny, za Microbrand mi přijde vysoká

před 22 hodinami, Roman-ZA napsal:

nove Di Renzo vyzeraju tiez paradne ;)  

243031522_295433149098331_1748544860328917196_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BFR8cVuESWoAX-uYnmX&_nc_ht=scontent.fbts8-1.fna&oh=eba2996465839e03d299a68c7a020a4e&oe=617F8716

Jojo.. taky jsem je zkoumal... Prijde mi ze je to od DRZ 03 v podstatě pořád "na jedno brdo", ale ty ocekavane DRZ 05 vypadaji fakt fajnově. Navic maji mit bez korunek 39mm... Zatim nemuzu najit zadny duvod proc do nich  nejit 😁

• 2 weeks later...