Přejít na obsah

Microbrands na ruce


Snekofon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zpracování mají na jedničku, za mě ještě o úroveň výš, než o něco dražší Zelosy.

Jinak jsou to Helm Komodo, ale je na ně pořadník aktuálně s místy někde od 4500, což při produkci v rámci stovek kusů ročně je na dlouhou dobu 😀 (losují i náhodně mimo pořadník, ale šance asi nic moc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To by mě taky zajímalo, který Chr. Ward jsou stejný jako Swordfish.

Jinak souhlas, dokážou dát v mnoha aspektech na prdel i mnohonásobně dražším..a poměr cena výkon to můžu, pokud to není kopírka. Škoda jen, že u Zelosu mi přijde poslední dobou mírná tendence poklesu kvality v souvislosti s raketově rostoucí popularitou. Zatím to Elshan dorovnává bezkonkurenčním customer servisem, ale je otázka, jak dlouho to tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně tam zas takovou podobu nevidím, ale možná jen srovnávám špatné modely. Náramek spona asi jo, ale tam se zas taková revoluce vymyslet nedá.

Třeba Swordfish jestli někde čerpaly inspiraci pro pouzdro, tak byl viděl Seiko Samurai. Ale nějaká míra inspirace tam asi vždycky bude, zas tolik se toho v hodinkovém světě vymyslet nedá, aniž by to nebyl totální bizár nebo naopak nudná placka. Pořád jsou na tom dobře ve srovnání s 90% braku na Kickstarteru apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ty své plesnivce taky hodil na ruku. Světlo si s bronzem hraje hodně...na kameni a přímém slunci světle hnědá....vlezu dovnitř a hodinky se úplně promění. Není to jen fotákem, ale opravdu i jinak vypadají....

K debatě Zelosu fandím a podobu s  ChW nevidím prakticky žádnou, mimo společné prvky, které se opakují posledních 60 let napříč trhy.IMG20210827124957.thumb.jpg.710990cba48e7123e1d94baedb0cb668.jpgIMG20210827125134.thumb.jpg.5c79bf0e90d5959eff52cb3ff2d69963.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se to tady tak rozjelo, tak jsem je dneska taky vzal na ruku. Oproti GMT wardům musím zvýraznit chod lunety - Zelos má opravdovou GMT s chodem oboustranně po půl hodinách, kdežto wardy obyč "potápěčskou" s jednostranným chodem a 120 kliky (akorát s GMT popisem).700a1fd380d2f6182e3a8eecca0f8195.jpg

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@_lip_Ty dokážeš vždycky vyvalit takové pecka modely z krabice jen tak mimochodem... já mít některé z tvých hodinek, tak s nimi tapetuji příslušné vlákna o sto-šest!  Moc nemusím meteory (dřív se mně líbily, ale teď dávám přednost pěkným reliéfním číselníkům) a zvlášť na té lunetě to vypadá dost nepraktické z pohledu čitelnosti, ale jinak jsou to krasivice, škoda je nevyvenčit častěji, nebo to aspoň tady něčím neoživit.👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou skvělý 👍 přírodní meteorit je za mě top, osobně mám z toho modrého PVD rozporuplné pocity už od začátku, ale chtěl jsem prostě SF40 v meteoritu a tam na výběr moc nebylo. Tak třeba časem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...