Jump to content

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?

papun
 Share

Recommended Posts

Ač jsem si dlouho říkal, že je nepotřebuju, tak jsem se pletl. Casio - digi vintage ,,kovové" za pár korun. Jo a názory jako kup si všechny neberu, protože to si přece nemohu a nechci dovolit. :D Hledám něco kultovního a nejlépe s příběhem.

Tím si defakto vylučuju ty v pravo A163WA-1QES, protože jsou novinka a navíc se mi nějméně líbí. 

Úplně levé černé A158WEA-1EF mě lákají díky černému rámečku, který vystihuje mou oblibu v této barvě, čistotu a eleganci. Ale nedohledal jsem jestli se takto dělali i dřív nebo to je nějaký novější model.

No a zbylé dva A168WA-YES a A164WA-VES jsou takové relativně podobné, ale myslím s rozdílným modulem. Nicméně asi nejvíc klasika.

Co by jste mi místní Casio digi znalci poradily? Díky

casio.JPG

Edited by papun

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nejsem sice casio znalec a ani odbornik, ale ty cerny mam doma. A vubec je nenosim. Jsou fakt malinkaty, spis jako pro zenskou. A mam z nich pocit, ze kdyz s nima drbnu treba o futra, tak se rozpadnou. Jestli jsi je nemel v ruce nazivo,tak doporucuju. Treba te ty choutky na radoby kovovy vintazky prejdou 😉

Maximální odolnost v rámci možností je prioritou, takže B640 asi ne. Kurna kdyby ty pouzdra dělali z kovu, tak bych byl ochotný zaplatit i násobky.

Které z těch mnou uvedených mají největší historii a příběh.

před 3 hodinami, papun napsal:

Kurna kdyby ty pouzdra dělali z kovu, tak bych byl ochotný zaplatit i násobky.

Ocelová alternativa k A158 je W-39, případně W-34 nebo W-31 a k A168 to jsou W-99. Ale shánějí se dost blbě, bo se už léta nedělají. Já třeba sám W-99 nemám.

Souboj má dva až tři soupeře.

A168WA-1YES

A158WA-1DF - ktereé se ovšem už taky blbě budou schánět

A158WEA-1EF - ta čená má tak yněco do sebe, ale trošku mi tam chybí to retro

Celkově mě to víc táhne k A158, protože to je bratr F91.

před 23 minutami, Kristian.nov napsal:

Jak myslíš, ale ten pocit, nejen z kusu historie, ale i zpracování a kvality displeje, je úplně jinde než tahle dnešní produkce... 😉

To máš jako dost pravdu. Ale v této digi kategorii si zase tak nefrčím a nehrotím to. Navíc to bych se pak o ně moc bál. Já potřebuju něco co můžu nosit na plné koule.

Mám F91 a A158 ty světlé jako ve videu. A158 mohu doporučit, ale.

To ale je, že jsou sice o moc pěknejší než F91 ale pouze do doby, než je někde drbnete a to trvá cca týden od koupě.

Pak oceníte černý plast F91, které vydrží všechno.

• 2 weeks later...