Jump to content

Citizen Promaster Automatic NY 0141-10LE


ultrawatch

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já je chtěl, ale čekal jsem až se prodaj jedny mý, ale bohužel jsem to nestihl (na Timestore) a za skoro 2x tolik co byly jinde se mi pak už kupovat nechtěly. Tak jsem koupil Deep Blue tady z fora.

No a teď je tam tase mají :D a to mi předtím psali že už nebudou 😕 možná nějakÿ vratky...

jaký teda jsou? :)

Link to comment
Share on other sites

Na ruce sedí dobře, mají moc hezký sunburst. Práce s korunkou je taková jemná práce, když porovnávám třeba s Amfibiema,tam je to dělané pro pořádné tlapy. Na ruce vypadají menší, přestože mají 46mm bez korunky. Lumi svítí dlouho, čas se dá odečíst celou noc. Gumový řemínek je středně tvrdý, nelepí a ani to není puk. Luneta je pevně držící bez vaklu na 120kliknutí. Celkově precizně a přesně zpracované. Předbíhají se +5sec/den. Na noc odkladám na korunku podle měření tak mají nejmenší odchylku. No a baví mně ta červená vteřinovka a černý datumovník.

Link to comment
Share on other sites

Fakt mají 46 mm? Psáno je 44, skoro bych se divil, kdyby tyhle potápky začali sekat ve větší velikosti. :) Jako nositel Fugu vidím drobný rozdíl v korunce a tvaru indexů. Ale pokud nebudeme příliš akurátní, pro někoho nepodstatný detail. Prostě řada potápek Promaster, na které v podstatě není co řešit. Samozřejmě dobrý. Za relativně málo peněz hodně muziky. Modrá na je skvělá. Trošku závidím strojek 8204. Na druhé straně 8203 mě naučil žít i bez hackingu. Co se týká gumy, po pár měsících mi na ruce přijde docela příjemná včetně celkového pocitu hodinek na ruce. Ať slouží a dělají radost!

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem pořídil. Řemínek jsem vyměnil za jiný, tmavší. Jinak mě dělají cca 8s+, polohovat jsem je zatím nezkoušel. Těším se až bude více slunečno, ten modrý sunburst bude super. 

IMG_20220214_133333.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pánové díky za informace a postřehy. Přesně o těchto hodinkách vážně uvažuji. Chtěl bych je koupit letos v létě a doufám, že na Timestore ještě za těch pět a půl budou. Viz:

https://www.timestore.cz/ny0141-10le

Dokonce tam už ani nemají ty přeškrtnuté jakobypůvodní ceny. Třeba je tak budou mít v nabídce nastálo. Uvidíme...

Co je pro mě takové trochu mínus je absence možnosti ručního nátahu.

Link to comment
Share on other sites

Za ty prachy super kauf. Já dával 7k a to byly nejlevnější v té době. Jinak ta tmavěmodrá guma co na ně dal MIK82 jim bude sedět dobře, protože ciferník i luneta mění barvu od černé po právě tmavě modrou.

Link to comment
Share on other sites

před 8 minutami, ultrawatch napsal:

Za ty prachy super kauf. 

Jo mě právě utekly za těch 5,5 a to určitě ještě fungoval ten kupon na 10% takže by vyšly na pětku... klidně jsem je mohl vzít a ty svý pak prodat :( ale já nééé, že tam stejně budou :D no a už nebyly.. teď se mi už zas prodávat a kupovat moc nechce :(  Mi to vychází co měsíc to výměna hodinek :D 

EDIT: jo a trošku mám obavu aby ty co tam jsou teď na prodej nejsou všechno vratky z té megaslevové akce.. kdyby jen že někomu nesedly, tak ok..ale aby tam nebyly nějaký technický chybky.. to jen takovej postřeh.  

Jo a ještě mě zajímalo! kluci chodí v tom balení tlakové potápěcí bobmy?? Nebo klasika krabice?  Díky.

Edited by Spongebob
Link to comment
Share on other sites

před 8 minutami, odjinud napsal:

10PLUS nejde? A sakra... jeste v sobotu fungoval, bral jsem seika samuraje.

No jo, jak se to tu rozkecalo...

Třeba se to tam zase změní, steně jako ceny. To že 10plus nefunguje teď, ještě neznamená, že třeba nezačne fungovat jindy. Chce to asi zkoušet. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...