Přejít na obsah

Citizen Promaster Automatic NY 0141-10LE


ultrawatch

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já je chtěl, ale čekal jsem až se prodaj jedny mý, ale bohužel jsem to nestihl (na Timestore) a za skoro 2x tolik co byly jinde se mi pak už kupovat nechtěly. Tak jsem koupil Deep Blue tady z fora.

No a teď je tam tase mají :D a to mi předtím psali že už nebudou 😕 možná nějakÿ vratky...

jaký teda jsou? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce sedí dobře, mají moc hezký sunburst. Práce s korunkou je taková jemná práce, když porovnávám třeba s Amfibiema,tam je to dělané pro pořádné tlapy. Na ruce vypadají menší, přestože mají 46mm bez korunky. Lumi svítí dlouho, čas se dá odečíst celou noc. Gumový řemínek je středně tvrdý, nelepí a ani to není puk. Luneta je pevně držící bez vaklu na 120kliknutí. Celkově precizně a přesně zpracované. Předbíhají se +5sec/den. Na noc odkladám na korunku podle měření tak mají nejmenší odchylku. No a baví mně ta červená vteřinovka a černý datumovník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mají 46 mm? Psáno je 44, skoro bych se divil, kdyby tyhle potápky začali sekat ve větší velikosti. :) Jako nositel Fugu vidím drobný rozdíl v korunce a tvaru indexů. Ale pokud nebudeme příliš akurátní, pro někoho nepodstatný detail. Prostě řada potápek Promaster, na které v podstatě není co řešit. Samozřejmě dobrý. Za relativně málo peněz hodně muziky. Modrá na je skvělá. Trošku závidím strojek 8204. Na druhé straně 8203 mě naučil žít i bez hackingu. Co se týká gumy, po pár měsících mi na ruce přijde docela příjemná včetně celkového pocitu hodinek na ruce. Ať slouží a dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky za informace a postřehy. Přesně o těchto hodinkách vážně uvažuji. Chtěl bych je koupit letos v létě a doufám, že na Timestore ještě za těch pět a půl budou. Viz:

https://www.timestore.cz/ny0141-10le

Dokonce tam už ani nemají ty přeškrtnuté jakobypůvodní ceny. Třeba je tak budou mít v nabídce nastálo. Uvidíme...

Co je pro mě takové trochu mínus je absence možnosti ručního nátahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, odjinud napsal:

nj jenže 42mm, minerál.. jiný strojek...pro mě rozhodně "no go"  

44mm + safír za 5k top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ultrawatch napsal:

Za ty prachy super kauf. 

Jo mě právě utekly za těch 5,5 a to určitě ještě fungoval ten kupon na 10% takže by vyšly na pětku... klidně jsem je mohl vzít a ty svý pak prodat :( ale já nééé, že tam stejně budou :D no a už nebyly.. teď se mi už zas prodávat a kupovat moc nechce :(  Mi to vychází co měsíc to výměna hodinek :D 

EDIT: jo a trošku mám obavu aby ty co tam jsou teď na prodej nejsou všechno vratky z té megaslevové akce.. kdyby jen že někomu nesedly, tak ok..ale aby tam nebyly nějaký technický chybky.. to jen takovej postřeh.  

Jo a ještě mě zajímalo! kluci chodí v tom balení tlakové potápěcí bobmy?? Nebo klasika krabice?  Díky.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, odjinud napsal:

10PLUS nejde? A sakra... jeste v sobotu fungoval, bral jsem seika samuraje.

No jo, jak se to tu rozkecalo...

Třeba se to tam zase změní, steně jako ceny. To že 10plus nefunguje teď, ještě neznamená, že třeba nezačne fungovat jindy. Chce to asi zkoušet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...