Přejít na obsah

Citizen Promaster Automatic NY 0141-10LE


ultrawatch

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkouším ten origo tah z 0085, ale není to úplně ono. Asi zkusím nějaký ten mesh. Čirou náhodou neměl někdo v ruce ty 0140 (černá verze s novým tahem)? Zajímalo by mě, jaký je ten tah v reálu. 6f180bf42127ebdbcdf6f110f97822d8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ta originální guma je dost nepohodlná a je to děsný opruz to zapnout (resp. pak prostrčit ten konec).

Zvažoval bych asi nějaký pohodlný silikon, kdybych na nějaký narazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak se taky hlásím do klubu. Po vzoru @ultrawatch jsem k nim pořídil mesh, nikdy dřív se mi to moc nelíbilo, ale tady mě to vlastně vůbec neuráží. Dovedu si je představit i na klasickém oysteru viz @_lip_, tam ale asi bude trošku problém najít něco s doléhajícíma koncovkama ke 44 mm pouzdru. Pár variant mám ještě v hlavě, tak sem sám zvědavej, jak to nakonec dopadne...

IMG_7495_sm.thumb.jpg.5990b0cc5572d7be610363dde453693f.jpg

IMG_7486.thumb.JPG.1af9a5a32077813869178b8e38424850.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2022 v 17:18, _lip_ napsal:

Tak jsemnje dal na textil, ale asi to taky není úplně ono. Budu muset najít něco lepšího.
Zatím mě velice příjemně překvapuje přesnost - dělají mi asi +3s 🙂bf0499284b54c265b62aac751488aa0e.jpg

Ahoj, co konkrétně je to za řemínek, přesně takováto barva by se mi líbila k mým titanovkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co konkrétně je to za řemínek, přesně takováto barva by se mi líbila k mým titanovkám
Je od frýdla, ale nepřišel mi úplně pohodlný. Já jsem to u svých nakonec vyřešil origo tahem, ten k nim sedí perfektně :-)9ae1096f2a8833cbc03a2fa0a4359f33.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@_lip_ prosímtě, origo tah jsi kupoval zvlášť? Jakou má šířku? Dá se někde pořídit? A ty tvoje Promastery mají 42 nebo 44 mm průměr?

Ptám se kvůli svým Fugu (NY0118-11A), které jsou na originální gumě a mají průměr 44 mm. Hledám k nim nějaký kovový tah.

Díky

Upraveno uživatelem sodekcz
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to průměr 44 (bez korunky) a tah je 20.

Tah jsem sice zvlášť sháněl, ale tehdy se nedal nikde koupit a teď ho prodávají za hroznou dardu (prý zhruba necelých 3k). Takovou cenu určitě nemá, není to nic extra.

Já jsem to koupil tu černou variantu na tahu (NY0140) a ten z nich přehodil. Chtěl jsem si původně nechat rovnou ty černé, ale ty modré jsou asi hezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...