Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Dnes mi dorazila Zena 47 mm, strojek Unitas, malá vteřinovka na 9, stříbrný golišovaný ciferník, ocelové pouzdro, průhled na strojek, minerál, hnědý kožený řemen, vše v dřevěné krabičce. Koupeno na eaby.de. Asi s nimi budu i spát :lol:.

Ještě ty číny a mám pro letošek vybráno. Na cestě jsou dva řemeny s kovovou provlíkací sponou /čekám to zítra/ - ale to nepočítám /manželka jo/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ROON

Nevybral. Jsou všechny elektrické. Jelikož vybírám chronograf, tak už jsem vyřadil Poljoty (na radu člena tohoto fóra), jelikož mám Seika 5 dlouhá léta, myslel jsem, že by to byla alternativa. Prostě se střelím přes kapsu a koupím buď Fortisy, nebo Zena. Obojí se mi velmi líbí a cena je srovnatelná. Akorát mám nemoc, kterou má hodně členů tohoto fóra - rekonstruoval jsem byt a padly na to i moje těžce utajené nemanželské peníze. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem chtěl dražit, po dotazu mi nabídl cenu, pokud mám skutečný zájem. Dohodli jsme se na 300 E. Jako "sofort" je původně neměl. Já si myslím, že to jde. I když jsou opravdu velké, na ruce jsou příjemné. Hlavně jsou nápadné. Zatím se trochu předcházejí, ale to nevadí. Pozastavení vteřinovky protiotáčením korunky funguje. Dneska jsem dostal dva řemeny s motýlovou sponou, tak jsem je taky namotoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...