Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

2 Kamil Ty bych koupil protože jsou to Seika a chci mít nějaké Seika (když půjdu se smetím :D :D). Myslel jsem konkrétně tyhle Omegy.

Nějak už mě moc neberou hodinky s lunetou. Ale jinak s nimi není co zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli vy mi ty hodinky nezávidíte :D

Ba ne, na mě jsou moc velké. Uvažuju o Seamasterech v titanu, jen nevím, jestli modré nebo černé:

http://xs307.xs.to/xs307/06403/OmegaSeaTitan.jpg

Ten referát na ciferníku fakt musí všude být? Bral bych modré. Ne proto, že jsou to mořské hodinky, ale protože se mi ta modrá líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera konečně dorazily. Musím říct, že jsou super, vypadají opravdu mnohem dráž než stojí. Hodinky, které jsem měl předtím (Vostok Mriya) se se s nimi provedením nedají vůbec srovnat. Trochu jsem měl strach z velikosti, protože mám dost široké zápěstí (21cm), ale myslim, že je to v pohodě.

Dokonce jsem se s nimi dnes pochlubil jednomu individuu na parkovišti před Tescem, které mi nabízelo luxusní quartz hodinky s nápisem Geneve a červeným křížkem. Když jsem je vzal do ruky, tak jsem měl pocit, že jsou z papíru jak byly lehké. Tak jsem se neudržel a názorně vysvětlil jak vypadají pořádné hodinky. "Hmm, automaty", uznale pokývalo individuum hlavou. Pak jsem si uvědomil, že jsem to přehnal, někomu takovému se chlubit hodinkami a nekolikrát jsem pátral, jestli se za mnou neplíží.

Tak co, sluší mi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom mě tam ještě malinko k té korunce hyzdí to, že jde o automat. Ale přes držku mi nedávejte :)

Tak korunka si přeci říká o natahování a s požitkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka mi vůbec nevadí, datum potřebuji. Přijde mi ale, že v reálu vůbec neruší. Ono na těch fotkách vypadá nápadně, ale ve skutečné velikosti si ho ani nevšimnete. Možná je takhle udelané schválně, každý ho čeká na obvyklých pozicích tak se snadno přehlédne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korunka je právě boží, dává hodinkám úplně jiný vzhled než verze s obyčejnou korunkou. To že jde o automat je jen vnitřní pocit, já to považuji za výhodu, že si můžu vybrat mezi ručním a automatickým natahováním. Ruční natahování je velice pohodlné, když jsou hodinky na ruce stačí jen přejíždět plochou ukazováčku ve směru hodinových ručiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S hyzdící datumovkou souhlasím. Ale snadná pomoc - za cca 3000,- znám triviální řešení, které odstraní jak datum, tak veškeré nápisy..

A prozradíš nám to řešení?:) Mám rovněž tyto stroje, a to čerstvě, od včerejška. Fotky jsem si vypůjčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S hyzdící datumovkou souhlasím. Ale snadná pomoc - za cca 3000,- znám triviální řešení, které odstraní jak datum, tak veškeré nápisy..

A vůbec, už je máš hotové ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozradím.. nechte si vyrobit nový číselník u Eltonu. Možná to bude i levnější o to, že už tam mají předlohu ode mě.

Ještě je nemám, budou cca za měsíc, protože se na něco zapomnělo, ale nevadí.

 

Ovšem 18.10. (!!!!!) bych měl dostat ty "tajné" :-)))))) Už je to dohodnuté napevno, tak to snad klapne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozradím.. nechte si vyrobit nový číselník u Eltonu. Možná to bude i levnější o to, že už tam mají předlohu ode mě.

Ještě je nemám, budou cca za měsíc, protože se na něco zapomnělo, ale nevadí.

 

Ovšem 18.10. (!!!!!) bych měl dostat ty "tajné" :-)))))) Už je to dohodnuté napevno, tak to snad klapne..

Jak v Eltonu řeší potisk svítící barvou? S tím, co je u Archimede jsem se zatím nesetkal. Ručičky i indexy jsou sněhově bílé na rozdíl od ostatních svítících barev, které jsou trošku do krémova. Při osvětlení UV světlem všechny hodinky svítí intenzivně zeleně, kromě Archimede, které svítí spíš domodra. Až ve tmě svítí zeleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny zdravim a chci se pochlubit novymi hodinkami značky SEIKO Sportura typ SNL033.Jsou naprosto fantastické!!

Měl jsem v ruce i kompletne cernou verzi ale nebylo to uplne ono.Kombinace cerne a stribrne barvy je OK.

Pridal bych sem foto ale nevim jak jej sem dat :-))))

Michal

ježišmarjá! klikni u svýho příspěvku na "editovat", pod textovým polem v rámečku "Nahrát obrázek" vyber tolik slotů, kolik chceš vložit obrázků, a pod tlačítkem "procházet" vyber na svým compu příslušný obrázek. No a pak jen "Poslat". !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny zdravim a chci se pochlubit novymi hodinkami značky SEIKO Sportura typ SNL033.Jsou naprosto fantastické!!

Měl jsem v ruce i kompletne cernou verzi ale nebylo to uplne ono.Kombinace cerne a stribrne barvy je OK.

Pridal bych sem foto ale nevim jak jej sem dat :-))))

Michal

ježišmarjá! klikni u svýho příspěvku na "editovat", pod textovým polem v rámečku "Nahrát obrázek" vyber tolik slotů, kolik chceš vložit obrázků, a pod tlačítkem "procházet" vyber na svým compu příslušný obrázek. No a pak jen "Poslat". !!!

Diky za radu a hned se nerozciluj,každej není dokonalej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...