Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

odklízeči, u nás kam přijdu, tam hamiltony na mě padaj z výloh. Myslím spíš, že o nich v současnoasti není co říct. Celkem nevzrušivá poctivá tuctová nižší střední třída, značka patří tuším swatchgroup, ale má toho za sebou víc. Snad i nějaké to heroické období, současnost to ale není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím můj přírůstek. Hamilton Khaki Automatic X-Wind (fotky zatím nejsou). O Hamiltonech se tady moc nepíše. Má to nějaký důvod ??

Mně se líbí ( např. ty na přilož. foto), ale značka to není tradiční švýcarská, Swatch Group to nezachrání, :) a to by mohl být jeden z malých důvodů proč nejsou americké hodinky "rozšířeny". U nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím můj přírůstek. Hamilton Khaki Automatic X-Wind (fotky zatím nejsou). O Hamiltonech se tady moc nepíše. Má to nějaký důvod ??

Mně se líbí ( např. ty na přilož. foto), ale značka to není tradiční švýcarská, Swatch Group to nezachrání, :) a to by mohl být jeden z malých důvodů proč nejsou americké hodinky "rozšířeny". U nás?

Tohle jsou švýcary už celou řadu let. Použitá ETA je i v mnohem dražších modelech jiných svýcarských OLD SCHOOL výrobců.

Jenom díky levnému dolaru ( což pomalu končí, viz dnešní prudký růst dolaru o 20hal/den ) jsou tyto Hamiltony teď za dostupnou cenu. 200m WR / safír nahoře / průhled dole, den v týdnu / den v měsíci, chronograf. Za tyhle peníze výborná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omega seamaster planet ocean chrono. tesim sa ako maly chlapec

Za kolik se Ti podařilo je sehnat. V USA byly v obchodě ( ne na internetu !) před 14 dny jen v oranžové verzi na oranžovém řemínku, po přepočtu s VAT za cca 105.000,- Kč, Černá verze ještě nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím můj přírůstek. Hamilton Khaki Automatic X-Wind (fotky zatím nejsou). O Hamiltonech se tady moc nepíše. Má to nějaký důvod ??

Mně se líbí ( např. ty na přilož. foto), ale značka to není tradiční švýcarská, Swatch Group to nezachrání, :) a to by mohl být jeden z malých důvodů proč nejsou americké hodinky "rozšířeny". U nás?

Tohle jsou švýcary už celou řadu let. Použitá ETA je i v mnohem dražších modelech jiných svýcarských OLD SCHOOL výrobců.

Jenom díky levnému dolaru ( což pomalu končí, viz dnešní prudký růst dolaru o 20hal/den ) jsou tyto Hamiltony teď za dostupnou cenu. 200m WR / safír nahoře / průhled dole, den v týdnu / den v měsíci, chronograf. Za tyhle peníze výborná volba.

To vím, proto jsem psal o "malém důvodu" :) Souhlasím s Tebou, výborná volba. Budu se muset rozhoupat, vzhledem k tomu co píšeš o dolaru.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí ( např. ty na přilož. foto), ale značka to není tradiční švýcarská, Swatch Group to nezachrání, :) a to by mohl být jeden z malých důvodů proč nejsou americké hodinky "rozšířeny". U nás?

Tohle jsou švýcary už celou řadu let. Použitá ETA je i v mnohem dražších modelech jiných svýcarských OLD SCHOOL výrobců.

Jenom díky levnému dolaru ( což pomalu končí, viz dnešní prudký růst dolaru o 20hal/den ) jsou tyto Hamiltony teď za dostupnou cenu. 200m WR / safír nahoře / průhled dole, den v týdnu / den v měsíci, chronograf. Za tyhle peníze výborná volba.

To vím, proto jsem psal o "malém důvodu" :) Souhlasím s Tebou, výborná volba. Budu se muset rozhoupat, vzhledem k tomu co píšeš o dolaru.:)

Když jsem se rozhoupával já, taky jsem dumal o tom, že to není "tradiční švýcarská" značka..., ale použitý kalibr a celkové provedení mě nakonec přesvědčily. Oproti fotce je mám na oceli. Radost obrovská :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Tomasek: zvláštní jméno (víš o něm něco víc?), krásný hodinky, gratuluju.

Díky Viktore! Než jsem začal dražit, pátral jsem, ale ani Google nic nenašel, tak jsem prodejci poslal dotaz, co že to vlastně je a kdo to vyrábí. Odpověděli, že Northern Olsmaster je malý brand značky Schaumburg - fabrika Lindburgh-Benson (www.lindburgh-benson.com). Prohlédl jsem stránky a v některých kolekcích podobnost s tímhle modelem našel (Schaumburg prodávaj i na Gnomonwatches.com). Pro jistotu jsem do Schaumburgu ještě napsal a potvrdili mi, že je to jejich produkt. Tak jsem do toho šel a jsou moje. A ve skutečnosti (jak to už bývá) vypadají daleko líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omega seamaster planet ocean chrono. tesim sa ako maly chlapec

Za kolik se Ti podařilo je sehnat. V USA byly v obchodě ( ne na internetu !) před 14 dny jen v oranžové verzi na oranžovém řemínku, po přepočtu s VAT za cca 105.000,- Kč, Černá verze ještě nebyla.

kupoval som v sydney a podarilo sa mi dohodnut za 5400 australskych...nie cez net...v prepocte nieviem kolko je to na kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...