Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

To Dali

to mně napadlo taky.Dnes jsem byl u Dušáka a tam mi řekli že řemínek ano, ale vercajk ne.Takže když si budu chtít řemínek vyměnit,tak se mám stavit nebo někoho poslat. Bral jsem to jako dobrej fór(každý týden tam chodit). Mimoto jsem se tam byl zeptat na Speedmaster Professional kalibr 1863.Žádná sleva jak tady někdo psal.

P.S.

Ve skutečnosti vypadají líp.Nejsem dobrý fotograf.

slevy - u dusaka asi ne, on je velmi specialni, ale v karollinu bez problemu - k vymene remenu - koupil jsem si tam novy reminek na speedmastery, kdyz jsem to dohadoval po telefonu, tak ta pani mi tvrdila, ze konkretni referencni cislo, ktere uvadim musi mit kovovy tah a basta, musel jsem ji velmi umravnit, ze to co si dam na sve hodinky si opravdu rozhodnu sam, kdyz jsem tam prisel reminek byl pripraveny, ale kdyz jsem je pozadal o vymenu tak to vypadalo, ze ji velmi ublizuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Sundat řemínek mi jde v pohodě, ale ten ocelový tah nesundám ( nešikovnost, blbé nářadí..). Nechám si ho vždy sundat v jakémkoli hodinářství. Pokud by jsi zjistil jak na to a čím tak napiš. Vyptával jsem se taky hodináře, ale byl nějaký nesdílný, asi se bojí o práci.  ;)

Já ten kovový tah sundávám nůžkama z manikúry (zahnuté tenké nůžky na nehty). Lehce je rozevřu tak akorát na šířku stěžejky, prostrčím tím průzorem nad stěžejkou, tu chytnu a vyndám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si koupil Eco-drive Citizeny calibre 8700. Možná se vám zdají přeplácaný, ale mě se prostě ta změť ciferníčků líbí. :D Časem jim plánuju koupit mechanické bratříčky, ale ještě nevim který, možná Seika Black Monster, ale mam strach aby nebyly na mojí malé ruce jako pěst na oko... (mam obvod zápěstí asi jenom 18 cm) :(

Nezdají se přeplácané. Gratuluji !!!

Mám pocit, že tady na foru jsou dva zásadní druhy "uctívačů hodinek". První je vyznavačem čistých linií a chronometrické a jiné funkce považují za vadu na kráse a ten druhý (sem patřím i já), které se změť ciferníčků líbí.

 

Pokud se jedná o mechanické bratříčky, o velikost se neboj. I subtilnější zápěstí snese velké hodinky, aspoň více vyniknou :-D

I když je obtížné na tomto foru odolat nákupu Black Monster, jde to. Hledej něco mechanického (pravděpodobně automat) s více ciferníky.

Jsem rád že sem našel spřízněnou duši :D Jinak mně se líbí i jednoduché hodinky bez přídavných ciferníčků, ale ty už musí mít něco do sebe aby mě nadchly...:P

 

Apropo co řikáte na tyhle Ceriny? Pěkné, že? (až na tu cenu :/ )

Hezké, taky jsem na ně v reálu koukal. Nakonec to vyhrály Hamilton X-wind, cena je obdobná, kalibr velmi slušný, jsou obrovské a ciferníčků a pohyblivých lunet spousta :-)

Někam jsem tady na forum dával fotku. Podívej se na hamiltonwatch.com, sice se tady vedla debata na téma "militaristické značky", ale to mne nikterak nerozhodilo a stále jsem z X-Windů nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taková šajze škoda, že na ciferník omega píše ty romány, byly by bývaly railmastery opravdu excelentní.

vidíš třeba mě se na tom ciferníku ty "romány" líbí :)

viz třeba mé oblíbené King Seiko

 

5625-7041-08.jpg

5625-7110-01.jpg

 

ta varianta s méně nápisy se mi prostě tolik nelíbí a u těch omeg to vnímám podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

298327314_ddd0c0a588.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

http://static.flickr.com/101/298327314_ddd0c0a588.jpg

Jak jsem četl Tvůj příspěvek, otvírala se mi huba do velkého úžasu. Takový literární talent na Chronomagu? Až poslední čtyři slova vrátila mou hubu do úsměvu.

Naštěstí, už jsem fakt měl strach, že se tady někdo definitivně pomátl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

http://static.flickr.com/101/298327314_ddd0c0a588.jpg

A mimochodem jsem zkusil vsadit ty čísla dole a nic......... Reklamace! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

Kubsone DEKUJI!!! Takhle jsem se uz dlouho nezasmal!

 

Prohlasuji tento prispevek za citat roku! Doufam, ze po svoleni autora bude neprodlene vlozen do Kamilova clanku - Rekli o hodinkach a casu - http://www.chronomag.cz/clanek/2006-10-30/...h-a-o-casu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

http://static.flickr.com/101/298327314_ddd0c0a588.jpg

Moc pěkné. V porovnání s hnědým řemínkem nejen jiné, ale i lepší a krémovější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

http://static.flickr.com/101/298327314_ddd0c0a588.jpg

A jakpak slape Seiko kalibr Y675 s 21 kameny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový řemínek od hirše pro mé riki watanabe? úplně jiné hodinky a stačí tak málo :) s elegantním, černým řemínkem se signifikantně zdůraznila lapidárnost tvarů a čistá jednoduchost ciferníku, kde černé ručičky harmonizují s šedými indexy a černobílá strohost je patřičně zjemněna křehkým, krémovým odstínem ciferníku? ano definitivně mi jeblo?

Šumný Chronomag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já se tedy taky přiznám...

jsem úchyl a tady mezi slušnýma lidma nemám co dělat.

Moje "nové" 150 let staré kapesní špindlovky na klíček, navíc blbě vyfocené ......

Ale zase to nejsou kvarcky :-)

To je nádhera. O kapesních hodinkách na klíček jsem jenom slyšel, teď je vidím poprvé. Jak jsou veliké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...