Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Jen bych se rad zeptal, co to mas na tom monitoru za vykresy? To je nekde na netu k videni? Mam ty Junghansy taky. Diky predem za pripadny odkaz ;)

http://www.konradknirim.online.de/rlm1.pdf

Aha, diky, to je ono. Jen mam ty obrazky desne kostickovany. Je to chyba, nebo vlastnost? Nevisi to nahodou nekde v lepsi kvalite?

Bohužel vlastnost. Brutální JPEG komprese obrázků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych se rad zeptal, co to mas na tom monitoru za vykresy? To je nekde na netu k videni? Mam ty Junghansy taky. Diky predem za pripadny odkaz ;)

http://www.konradknirim.online.de/rlm1.pdf

Aha, diky, to je ono. Jen mam ty obrazky desne kostickovany. Je to chyba, nebo vlastnost? Nevisi to nahodou nekde v lepsi kvalite?

Zdálo se mi to o trochu lepší, když jsem to vytisknul.

Nevím teď, jestli tam maj adresu, třeba by konkrétní obrázek poslali.

Ale hlavně je tam čitelnej text :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji=)

Vděčím za ně díky nemoci, kterou jsem získal zde mezi Vámi...

Jinak se dají koupit zhruba mezi 1500-1700USD (to jsem aspon vypozoroval)

Ty moje nejsou nové, ale jejich stav je až na pár detailů výborný, jsem naprosto spokojen.

Ten tuning spočívá ve výměně původního dýnka za dýnko se safírovým sklíčkem a kožený

řemen u mě taky přichází v úvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hanz21: Krááááása!!!

 

no ja jsem svoje speedy ihned prehodil na kozeny reminek - jsou potom hezci !!

Prosím jaký řemen? Já zkusil černý a asi za týden jsem přendaval zpátky na ocel. Ale hlavně už mám krásnou sponu jen bych potřeboval inspiraci, jaký řemen by se k nim hodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rentiére přiznej se!Že jsi vyměnil povlečení,abys docílil správného pozadí pro hodinky? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi dorazily Omega Speedmaster Professional, které jsem díky Kubsonovi (tímto mu veřejně děkuji=) zakoupil přes eBay.

Ještě na nich hodlám zítra udělat malý tunning a budou přesně podle mých představ=)

paráda, prověřená klasika:) gratulace!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

Bohužel se musím přiznat, že netuším jako to vlastně hodinky máš, fotečka mi příliš nepomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se musím přiznat, že netuším jako to vlastně hodinky máš, fotečka mi příliš nepomáhá.

Nic extra, prostě hezké české PRIMky. Každopádně stav nového kusu jim dodává určité kouzlo a nečekanou eleganci. Jednoduše moje nejoblíbenější hodinky! Jako tyto, jen bez datumovky. http://aukro.cz/item171243025_hodinky_panske_prim.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

S tím domácím nošením bych to nepřeháněl, já udělal svým hodinkám doma vždycky ty největší šrámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

S tím domácím nošením bych to nepřeháněl, já udělal svým hodinkám doma vždycky ty největší šrámy.

Jojo, doma je těsno. Taky furt mlátím hodinkama o futra. Hlavně, když dávám pozor, abych s nima neklepnul. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi konečně došly! Všem notoricky známé Seiko SKX 007! Mám z nich velkou radost a to díky VOROVI! Tímto mu chci tady velmi

poděkovat za zprostředkování koupě! :) Foto zatím ilustrační,hned jak je nafotím hodím to sem! Díky,že jste mně zkazili! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Únor nebyl úplně špatný měsíc, ale na největší radost jsem si musel počkat do posledního dne! Už jsem na poště vyzvedával leccos, ale nové hodinky to ještě nikdy nebyly! A za směšný ekvivalent dvaceti piv! Opravdu jako kdyby právě vyjely z fabriky. A řemínek též, o tom v inzerátu nic nestálo! Zvažoval jsem výměnu za bílý, ale takhle to má něco do sebe, stejně jako ta správně dráždivá vteřinovka! Jen první škrábaneček bude hodně bolet, takže řeším dilema, jestli je neodložit jen na domácí nošení. Jednu věc vím ale jistě - Humberto až někdy jednou budu chtít taky v takovém stavu;) Tomasku díky moc!

S tím domácím nošením bych to nepřeháněl, já udělal svým hodinkám doma vždycky ty největší šrámy.

Tak to je holá pravda, mé první automaty Tissot jsem si první den, asi po dvou hodinách pyšného nošení :) škrábl o stěnu tak, že je ten šrám ze všech , které hodinky posléze dostaly, absolutně největší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...