Přejít na obsah

Rolex Titanium Deepsea


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

8 hours ago, matt81 said:

To vyzerá po dlhej dobe na prvý model od RLX ktorý bude u AD dostupný do troch mesiacov od “zapisania sa” 😁

Z čeho tak soudíš? Podle mě jich stejně budou vyrábět jen omezené množství, aby nenarušili zajetou prodejní kulturu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, exell napsal:

Z čeho tak soudíš? Podle mě jich stejně budou vyrábět jen omezené množství, aby nenarušili zajetou prodejní kulturu.

Je to tak i dnes, že některé modely jsou prostě dostupnější a já myslím, že Deepsea budou určitě rychleji než třeba Submarinery....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exell napsal:

Uvidíme, těším se na příběh od prvního průkopníka tady na fóru.

Problém bude, že těch průkopníků tady asi moc nebude 😅 Na kšeft možná, ale to zase na druhou stranu budou asi zajímavější jiné kousky.... Já mít ty šišky, tak bych do nich šel, protože po stránce technologické to je těžký kalibr :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 minutes ago, African said:

Problém bude, že těch průkopníků tady asi moc nebude 😅 Na kšeft možná, ale to zase na druhou stranu budou asi zajímavější jiné kousky.... Já mít ty šišky, tak bych do nich šel, protože po stránce technologické to je těžký kalibr :notworthy:

Necháme se překvapit, já bych to možná tak černě neviděl. Jsou to sice velké obludy, ale jak píšeš, po tech. stránce mi přijdou impozantní a věřím, že tady na fóru se nějaký nadšenec najde (spíše než překupník). Kdybych na to měl a tíhlo mě to k potápění, tak bych o tom uvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, African napsal:

Je to tak i dnes, že některé modely jsou prostě dostupnější a já myslím, že Deepsea budou určitě rychleji než třeba Submarinery....

Ja myslim, ze jich z pasu nevyjede zase tolik. Nejsou sebevrazi, aby si mysleli, ze kazdej fanousek vedle subu potrebuje 50mm hovado, ktery stoji 3x tolik. 

 

Spis pujde o ten marketing, ze jsou zase v necem inovativni a posouvaji hranice. 

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši, já naivně věřím, že si je někdo fakt koupí a napíše sem zajímavou recenzi. Ale na druhou stranu to známe, u známých/kamarádů, kteří nejsou na fóru aktivní, jiskra často nepřeskakuje :)

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...