Přejít na obsah

TUDOR Black Bay Fifty-Eight "Navy Blue"


nickolas

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, African napsal:

Krásně napsané :notworthy: Hele, mě ti Tudor taky začíná nějako fascinovat poslední dobou, co výrobci hodinek už pomalu neví co si za své modely říct a občas mě upřímně případne že si z nás dělají prdel. Tudor mi začíná dávat smysl v podobě, hodně moc muziky za málo peněz. A ty tomu moc nepomáháš...sakra já už nemůžu další hodinky, prostě nemůžu, musím vyřešit topení v baráku😆 Děkuji opravdu za krásnou recenzi 👍

@African: určitě potřebuješ nějaké Tudory s datumem, že? 😛

Jinak plný souhlas - 39mm je pro BB ta správná velikost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2022 v 10:32, nickolas napsal:

Jé! Já věděl, že zapomenu. Jak jsem psal před chvílí jinde, to srovnání GS a Tudoru. GS jsou jako milenka. Nádherná baba s geniální postavou. Dostane vás do kolen, neumíte si pomoct, slintáte a prahnete po ní. Musíte ji mít. Dokonce je i chytrá a (ta moje díky baterce) vždy připravená a vůbec se o ni nemusíte starat. Tudor je manželka. Hezká? Jasně, i když ne dokonale. Chytrá? Samo, nemá nobelovku, ale to já taky ne. Má nějakou tu mouchu? No má, ale to má nakonec i ta druhá. Musíte se jí věnovat, pravidelně obstarávat, vyžaduje to. Když se jí delší dobu nevěnujete, není připravená na věc v první vteřině. Stojí to trošku toho úsilí než se rozehřeje a dostane zase do formy. Ale za to všechno je věrná a spolehlivá. Máte ji, protože jste si ji vybrali pro její dobré vlastnosti. Její malé nedokonalosti vlastně ani nevnímáte. A tak to má být. Já teda mám zatím ten luxus manželky i milenky, ale když na to přijde, půjde z kola milenka ;)

😂 dokonale!

Niku, pekne to mas, perfektni duo ted doplnene o supr Tudory - blahopreji, kochej se, uzivej 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, safi napsal:

@African: určitě potřebuješ nějaké Tudory s datumem, že? 😛

Jinak plný souhlas - 39mm je pro BB ta správná velikost

Příští týden chci jet omrknout Rangery do Carollina, no a tady mě nickolas tak nakousnul, že mě začínají fascinovat i Fifty-Eight v bronzu. Ty sice nikde nemají, ale určitě je budu chtít vidět dříve než udělám zase nějaké ztřeštěné rozhodnutí 😆 Pěkné to mají.... kdoví jaký je ten hadr na nich?

Tudor-Black-Bay-Bronze-Grey-Dial-79250BA-Baselworld-2019-Review-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to asi nebude do skal :) A pak udelali tyhlety, ale one and only kus, i s cernou vyplni rucek a indexu…stealth. 
edit: a ty M.N. co ma @Jarett ty jsou taky skvely, ale ja potrebuju tah

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nickolas napsal:

No, to asi nebude do skal :) A pak udelali tyhlety, ale one and only kus, i s cernou vyplni rucek a indexu…stealth. 
edit: a ty M.N. co ma @Jarett ty jsou taky skvely, ale ja potrebuju tah

:) já jsem taky "tahovej" typ ... ale těch M.N. mi to fakt dává smysl a je to návykový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...