Přejít na obsah

UPGRADE červen 2023


Doporučené příspěvky

Ahoj,
aktualizoval jsem v noci ze středy na čtvrtek Invision na nejnovější verzi 4.7.11.1
Mělo by jít spíš o udržovací verzi, žádné velké posuny funkčnosti tam nevidím.

Podrobný changelog anglicky

Prosím, napište do tohoto vlákna jakékoliv potíže spojené s upgradem, či špatně přeložené věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
5 hours ago, orol said:

Takto se mi dnes zobrazuje "nepřečtečný obsah" - samá žumpa :(
tedy: ne poslední nepřečtený, ale všechny nepřečtené z toho samého vlákna.

Hm, to je zvláštní. Objevilo se to dneska?
Upgradoval jsem včera v noci elasticsearch a došlo k přeindexování. Zkusím ho v noci spustit ještě jednou, třeba to pomůže... ten upgrade byl malý a způsobit by to snad neměl.

Díky za hlášení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se mi to celé sype. Diskuze se neslučují, každá odpověď je v sólo vlákně po zobrazení novÿch příspěvků.

Po aktualizaci chromu naprosto rozhozený vzhled stránky, neukazuje mi to celé rámečky, odkazy, atd.. to vše v telefonu android. Apple je hrozný pořád stejně, proto ho nepoužívám. 

Přitom na PC vše ok, teda az na to zobrazování odpovědí do vlákna.

Chjooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 1 hodinou, orol napsal:

@adasek leze to jak z chlupatý deky ... ;)

Dnes je to forum nějaké lenivé, trvá dlouho, než se načte.

Díky za reportování. Možná na nás někdo útočil. Na chvíli jsem disabloval Tapatalk a wordpress a pomohlo to. Už ale zase běží, tak se to může opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@adasekVím že nejde o chybu admina ale spíš o pochybnou "kreativitu" jistých inzerentů, ale nebylo by možné nějakým regex způsobem v nadpisech nově zakládaných vláken potlačit (a skriptem v databázi dodatečně pročistit) UTF emotikovny, barevné patvary a jiné oko tahající ptákoviny? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřený a odepnutý toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...