Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

tak to se tam nekdy muzeme potkat a dat sklenku nebo tu jejich obri bagetu. mam to nekdy misto obeda. stejne se flakas a kreslis v praci bolka, lolka :)))

 

Hergot kup si nějaký Casia, ať víš kolik je hodin. Bolka a Lolka jsem postoval v jedenáct večer, tak dlouho neděláš ani ty. :D

Hele jinak jsem každopádně pro, ale tenhle týden není úplně ideální, protože ve středu odjíždím do Berlína a nevím jak na tom budu ty dva dny s časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot kup si nějaký Casia, ať víš kolik je hodin. Bolka a Lolka jsem postoval v jedenáct večer, tak dlouho neděláš ani ty. :D

Hele jinak jsem každopádně pro, ale tenhle týden není úplně ideální, protože ve středu odjíždím do Berlína a nevím jak na tom budu ty dva dny s časem.

 

mam interni zpravy, ty pracante :) kolikrat sem si rikal, ja jim snad dam nejakej job at ma do ceho pichnout a nenudi se v praci :))) ja mam ted tu spravnou znacku, takze vim uplne presne kolik je hodin :) taky to mam plny, ale tak ten nasledujici se tam muzeme potkat a vezmem taky Misu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to je naprosto uzasnej kram. otevreli ho hned vedle me a je to peknej pruser. uz si delam legraci s majitelem, ze bych jim zridil inkaso na muj ucet. maji tam uzasny veci, cerstvy sejry, vyborny vina...kdyz tam sednes na bar, nakraji t prosuto, suncicku, daji vino, syr a vubec se ti nechce domu :)

 

výhoda či nevýhoda matičky Prahy, já musím vyžít ze zásob z Itálie, kterou 2x do roka doplním...

až zas budu mít trochu času v Praze, ty nebo Kalifx mě tam doprovodíš, dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výhoda či nevýhoda matičky Prahy, já musím vyžít ze zásob z Itálie, kterou 2x do roka doplním...

až zas budu mít trochu času v Praze, ty nebo Kalifx mě tam doprovodíš, dík...

 

az pojedes do Pha, rekni, dame mini sraz. tenhle kram je na Andelu, coz ty mas asi bliz sice Pruhonice, ale tam nic nemaji. zadne sklad zasoby. a tady fakt nakoupis. tak vylesti žÁbu a vyraž :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výhoda či nevýhoda matičky Prahy, já musím vyžít ze zásob z Itálie, kterou 2x do roka doplním...

až zas budu mít trochu času v Praze, ty nebo Kalifx mě tam doprovodíš, dík...

 

No, já si sice narozdíl od devětsetjedenáctky myslím, že ten krám je spíš na Smíchově (pár kroků od nádraží) :D , ale určitě se zkus ozvat. Když nebudu na nějakým brífingu tak vyběhnu i v pantoflích. :) Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já si sice narozdíl od devětsetjedenáctky myslím, že ten krám je spíš na Smíchově (pár kroků od nádraží) :D , ale určitě se zkus ozvat. Když nebudu na nějakým brífingu tak vyběhnu i v pantoflích. :)

 

no vzdyt jo. ja rikam Andel vsemu co je +2km od Andela :) jinak je to Smichov.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

recept na tresku tu nesmí chybět, i když jsem ho dával už do humoru:

 

Snadný recept na tresku, který zvládne i muž

 

Dobrej recept na tresku:

Potřebujeme: tresku, olivový olej, papriku, česnek, cibuli, sůl, pivo a ženu.

Způsob přípravy: postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní

dveře.

Otevřeme si pivo a za dvě hodiny je jídlo hotové.

Je to chuťovka a nedá skoro žádnou práci!

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu potvrdit, že WINE-MARKET je hříšná záležitost.

Máme oba svorně s kolegou dnešní labužnický oběd asi po osmi kilech, ale jednou za čas tam zcela jistě zajedeme.

Bresaola, parmazán, starší kozí sýr, čerstvá ciabatta, salátek z oliv, sušených rajčátek a směsky hub a nějaká ta sladkost k presíčku, dobré těstovinky a pesto na doma...

 

Původně jsem jel podle mapky až k jejich velkoskladu u vody a tohle jsem na křižovatce u pumpy přehlédl, ale chvíle hledání stála za to.

Příště se zkusím popídit po nějakém opravdu dobrém olivovém olejíku.

Zítra jdu na kurz přípravy sushi, sklouzl jsem v jeho domácí přípravě k takovému stereotypu. Takhle to asi bypadá, že ničím jiným než žrádlem nežiju, ale to mám jen takové období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dnes tu máme jednu špecialitku:

 

Vejmrda - příloha k ovaru

recept je určen pro 2 osob(y)

doba přípravy je cca 5 min.

 

Ingredience:

4 velké lžíce strouhaného křenu

1/2 šálku vývaru z masa

1 kostka cukru

1 lžíce octa

1 strouhaná karotka

1 strouhané jabko

 

Příprava:

Všechny uvedené přísady smícháme - a je to. Jestli křen málo pálí, přidejte ho. Směs palí po půl hodině podstatně méně, než hned po namíchání.

 

Doporučená příloha:

 

ovar, chléb, pivo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vytvořil. celá kuřecí prasa osmažená na másle, jen osolená. Na to omáčku z čerstvých, vlastnoručně nasbíraných lišek (cibulku na másle, na to mouku, pak lišky, sůl, špetku pepře a na konec zakysanou smetanu), příloha rýže. Dobrota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...