Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Já jsem měl starší model a doteď lituju, že jsem ho prodal. Že je tam víc indexů oproti keramickýmu je pravda, ale to je otázka vkusu. Nijak mně to nevadilo. Jediný co mně na LHC vadilo byla spona - otevřít ji nebylo zrovna jednoduché. Ale že jsou keramiky o level výš, to si myslím taky (už jen proto, že jsou to keramiky :)). Tím ale nechci snižovat starší modely - myslím, že všechny LHC jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, mlsoun1 napsal:

Diky za vysvetleni.Ac jsem se neptal Ja,ale kolega tak jsem byl zvedav na odpoved.

Me se tedy libi hodne a lacinym dojmem mi nepripadaji.Ale je fakt,ze ty nove keramiky mi pripadaji jako by byly o level vyse.Brus,keramika,prehlednejsi cifr.Ale zase se mi stary model lepe nosi.Tak Ti s nimi preji mnoho zdaru a lasky do budoucna😉

 

Čím to je, že se ti starší model lépe nosí? Napadá mě jen jiný tah, pouzdro nebo dýnko jsou snad stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Kluk jako buk napsal:

Čím to je, že se ti starší model lépe nosí? Napadá mě jen jiný tah, pouzdro nebo dýnko jsou snad stejné...

To by mě taky zajímalo, tah na nových 41 a 43 je 21mm a zužuje se ke sponě na 19mm. 39 by měl mít tah 19mm a na kolik se zužuje netuším (17mm?). U starého modelu se tuším tah vůbec nezužoval.

A já si furt kladu otázku proč 41 a 43 mají výšku 11.9mm a 39 mají 12.2mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kluk jako bukHeled,me se zda ze jsou ty cerne vetsi.Vim,ze papirove to je jen 1 mm.Tah super,rovnez jsem zvykly na siri 22 mm,nebot Robert mi sije remeny stejne siroke po cele siri.

@Radikuz jsem Ti to psal,vzdy si ty hodinky zde muzes koupit a levne🙂

Spona je porad hodne pevna a nehtem ji taky neotviram,beru to prsty z boku,rychle a bezbolestne🙂

3FF0ED22-B1A5-4983-AAE7-A64BC48057B2.jpeg

DF60442B-4D2B-4A7E-AED0-43E2C5FAAF11.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...