Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Já po nich toužil jako malej kluk. Včera jsem je viděl a měl je na ruce u prodejce v Itálii, tři různé verze a jiskřička nepřeskočila, I když jsem nakonec dostal cenu na 800 euro.

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když jsem nakonec dostal cenu na 800 euro.

 

To je slusna cena za nove HC. Ja uvazuji o koupi z Chrona. Jsou tam ceny od cca 21500,- oproti CZ AD je to o 10k, takze pekny rozdil. Zitra zkusim udelat cas a zajit do Koscomu na vyzkouseni. Bych nerad dopadl jako s Omega SMP ktere jsem po par mesicich noseni vcera prodal..i kdyz jinak jsou to bezesporu skvele hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvili jsem se byl podivat na HCcka v Koscomu. Za me rikam, ze nejsou spatne, ale 31 tis. bych za ne nedal. To provedeni mi pride takove jak bych to rekl...drobek levnejsi. Docela me to zklamalo :-( dal bych za ne tak 20k.

 

P.S. prosim neukamenujte me. :-) Je to muj osobni nazor. Vase vam take neberu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si zasadil ránu mému hydroconquestovému srdci... :-D Když jsme smlouvali o výměně za smpčka, tak jsem byl hodně vnitřně špatný, že bych se jich mohl zbavit.

Bal jsem se, ze to reknes.. :-) Ale na obrazku vypadaji opravdu mooooc pekne...jen ta realita je jinde..ale asi hodne z toho bylo zpusobeno hlavne tahem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se u jednoho AD dostal na cenu 720 euro za LHC a u jiného na 3000 za nové Moony s tou úžasnou krabicí. A bylo na nich vidět, jak je to baví :-). Teda na těch prodejcích. Jak je za pultem žena, tak pryč, ale s homme je to úžasné obchodování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda za sebe musim rict, ze to jsou moc pekne hodinky, je fakt ze 31 tis bych za ne taky nedal, ale popravde malokdo z nas kupuje za plne ceny, no ne? Jeste k te cene, to je jako se vsim.Za znacku se plati.ETA mi dela pravidelne + 4s/24h, Zpracovani pouzdra a lunety je vynikajici, zpracovani tahu je taky dobre.Jedine k cemu mam vytku tak je spona, ta mohla byt trochu lepsi, je to plech.Musim se jich trochu zastat a stahuju je z prodeje ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před časem tah sundal a nosím je na hadru. Ale ani s tahem nemám mentální problém. Jo, spona by mohla být fajnovější, ale jinak mi kvalita tahu přijde zcela v pořádku a vizuálně se mi kombinace matných a lesklých polí moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, s čím by je vlastně mohl a měl člověk porovnávat. Já za ně samozřejmě budu kopat a hájit je... Zcela kriticky musím uznat, že ve srovnání se sponou na Omegách, je tam dost rozdíl. Když srovnám s tahem na Seikách, tak tam je úplně stejný (a spíše větší) rozdíl opačným směrem. Ten teda jen tak mimochodem fičel po deseti minutách nošení do krabice a nahradilo jej nato od číňanů za 98 centů i s poštou  :lol2: Řekněte mi někdo, kdo máte zkušenost, jestli je něco v dané cenové hladině s výrazně lepším zpracováním. A berme ofiko ceny u AD, ať je v tom trošku pořádek, co si kdo kde usmlouvá, je pak každého bonus  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spona na tahu mi nešla ani u jedněch z nich rozepnout, a to jsem zkoušel u tří prodejců. Až jsem se bál, že tam nechám nehet. Tady v Pratu je 5 AD Longines, jeden Rolex, Hamiltonů několik, Omega tuším taky. A to je prosím pěkně 180 000 město. Ve Florencii jsem viděl UBoaty a hlavně Panerai. Ale tam jsem se dovnitř bál, měli tam livrejovaneho vratneho, který odemykal dveře. Ale dneska tam jedeme znovu a možná seberu odvahu.

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...