VitekB Odesláno 12. června 2015 Nahlásit Odesláno 12. června 2015 Díky, já jsem právě několikrát obdivoval zlaté ručky na Tvých fotkách v jiném vlákně a tak jsem zavítal na web výrobce. Bohužel maximum co zvládnu je 51 mm, mám na to moc malé zápěstí.
ave1112 Odesláno 14. června 2015 Nahlásit Odesláno 14. června 2015 Krasne svietia :-) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pebe Odesláno 14. června 2015 Nahlásit Odesláno 14. června 2015 SBBN015 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Povidláček Odesláno 14. června 2015 Nahlásit Odesláno 14. června 2015 (upraveno) Hmm tak takovou svítivost vám docela závidím Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 14. června 2015 uživatelem Povidláček
ave1112 Odesláno 18. června 2015 Nahlásit Odesláno 18. června 2015 Jedna zo vcerajska Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
prischera Odesláno 18. června 2015 Nahlásit Odesláno 18. června 2015 399 svítěj báječně Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
prischera Odesláno 18. června 2015 Nahlásit Odesláno 18. června 2015 Aby ne, s půl minutovou expozicí ) A 22 clonou Expozice byla kvůli hloubce ostrosti
Rifik Odesláno 18. června 2015 Nahlásit Odesláno 18. června 2015 Však to je jasné včera jsem fotil monstra venku za slunečního světla, bez stativu.. takže clonu 5,6 abych jakž takž ten foťák v ruce udržel na rozumném času a ta hloubka ostrosti je neskutečně malá.. bez stativu toto moc nejde
Ondrej71 Odesláno 20. června 2015 Nahlásit Odesláno 20. června 2015 MM Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
kilosunky Odesláno 21. června 2015 Nahlásit Odesláno 21. června 2015 Citizeny.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Dzos Odesláno 22. června 2015 Nahlásit Odesláno 22. června 2015 V lumi není žádný přeborník, ale svítí . Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
ABCDE Odesláno 22. června 2015 Nahlásit Odesláno 22. června 2015 MMTakové krásky a ty je prodáváš :-)
lub Odesláno 26. června 2015 Nahlásit Odesláno 26. června 2015 amfibia Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. nechtěné doubleselfie.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
posol Odesláno 27. června 2015 Nahlásit Odesláno 27. června 2015 LUM-TEC Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
kilosunky Odesláno 1. července 2015 Nahlásit Odesláno 1. července 2015 Citizeny, Citizeny a Steiny.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
zhrado Odesláno 7. července 2015 Nahlásit Odesláno 7. července 2015 Tutima Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
JAJA Odesláno 10. července 2015 Nahlásit Odesláno 10. července 2015 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se