Přejít na obsah

Tudor 2009


Pavlos

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

no tak jenom na doplneni:

 

protoze ty tudory fakt zeru, tak jsem si rekl, ze s nima pokecam. kontakt ze stranek rolex / tudor je na mistni zastoupeni Rolex (Rolex UK)

19 St James's Square

London

SW1Y 4JE

United Kingdom

tel: +44 20 7024 7300

fax: +44 20 7024 7317

hours: Mon-Fri: 9:00am - 5:00pm

 

zvedla to nejaka slecna ci co (Herr Flick by rekl "zena opacneho pohlavi") a na dotaz rekla, ze Tudor se do UK nedodava. zaskocil jsem ji otazkou "proc". na to mi rekla: "no, na to je nejake dlouhe slovo (myslel jsem, ze to bude nadavka)... logi... logisticke duvody, tak to myslim bylo?. to jsem myslel, ze me omejou? blbka jako stehno! nechal jsem se prepojit na obchodni oddeleni (zvladla to napoprve). chlapek byl usluzny a ja se nestacil divit. takze Tudory se do UK opravdu nedovazi. duvodem je pry nemoznost fyzicky je skladovat, maji male prostory. katalog? nemame. ceny? nezname. dodat (ceny I hodinky)? muzeme, ale jenom na individualni a konkretni pozadavek. dodaci doba? tak asi 12 tydnu.

 

ale dobra zprava nakonec! na otazku, zda je nejaky optimistictejsi vyhled do budoucna mi zastupce Rolexu sdelil, ze samozrejme ano. tak za rok, za dva se pry snad budou stehovat do vetsiho. na to jsem mu rekl, ze to je jeste dost dlouha doba a rozloucili jsme se.

 

tak ted nevim? doufam, ze to neni typicka ukazka zakaznickych sluzeb Rolexu? chci verit tomu, ze ne. ale mrzi me to, tyhle Tudory jsou fakt masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý úkaz: na stránkách Tudoru (http://www.tudorwatch.com/en/babo/) jsou mezi autorizovanými dealery uvedeni jak Bechyně tak Carollinum - ale na jejich webových stránkách ticho po pěšině.

jj ale když jsem se na Tudory ptal v Carollinum tak o ničem takovém nevěděli a tvrdili že Tudory ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale když jsem se na Tudory ptal v Carollinum tak o ničem takovém nevěděli a tvrdili že Tudory ne. 

Pred cca dvomi tyzdnami som bol v Brusseli. Na moje prekvapenie, v jednej pasazi v centre mesta mali vo vyklade s Rolexami aj Tudori. Tak to nechapem, ze v UK ich nemaju a v Brusseli ich maju :hannibal:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...