Přejít na obsah

pomohl by někdo s koupí na ebay?


Doporučené příspěvky

ahoj.

chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo z Vás pomohl s koupí mudmanů G-9000 8 (světle šedé, černý tlačítka, oranž displej).

u nás v obchodech se bohužel už neseženou, zkoušel jsem všechny a vyprodáno. na ebayi se pohybují kolem 70-90 dolarů. přijde mi zbytečné si kvůli jedněm hodinkám zřizovat profil, nemám s tím zkušenosti.

 

byl by prosím někdo s praxí nakupování na ebay ochoten je za mě koupit? myslím nové v origo balení.

samozřejmě za provizi (dejme tomu pár stovek), ceny u nás se pohybují cca 2500-2900Kč.

 

jsem pro tyhle hodinky rozhodnutý už déle, jinou verzi mudmanů nechci.

 

předem díky moc, lub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.

chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo z Vás pomohl s koupí mudmanů G-9000 8 (světle šedé, černý tlačítka, oranž displej).

u nás v obchodech se bohužel už neseženou, zkoušel jsem všechny a vyprodáno. na ebayi se pohybují kolem 70-90 dolarů. přijde mi zbytečné si kvůli jedněm hodinkám zřizovat profil, nemám s tím zkušenosti.

 

byl by prosím někdo s praxí nakupování na ebay ochoten je za mě koupit? myslím nové v origo balení.

samozřejmě za provizi (dejme tomu pár stovek), ceny u nás se pohybují cca 2500-2900Kč.

 

jsem pro tyhle hodinky rozhodnutý už déle, jinou verzi mudmanů nechci.

 

předem díky moc, lub.

 

No jestli to neni vylozene technicky neschudne (jakoze neni), tak bych doporucoval si ten profil fakt zridit. Za minutu jsi na eBayi zaregistrovany a odpadnou ti starosti se zprostredkovanim kazde blbiny. To je jen muj nazor... ale jestli v tom neni zadna jina prekazka (treba nemoznost platit online nebo tak), tak bych fakt cokoli jineho videl jako zbytecnou komplikaci navic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za minutu jsi na eBayi zaregistrovany a odpadnou ti starosti se zprostredkovanim kazde blbiny.

 

To už je dneska vážně takový fofr ? Onehdá jsem na eBay vstupoval přej jediný možný eBay.de a čekal docela dlouho na nějaký autorizační dopis, jestli mě paměť nešálí..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to neni vylozene technicky neschudne (jakoze neni), tak bych doporucoval si ten profil fakt zridit. Za minutu jsi na eBayi zaregistrovany a odpadnou ti starosti se zprostredkovanim kazde blbiny. To je jen muj nazor... ale jestli v tom neni zadna jina prekazka (treba nemoznost platit online nebo tak), tak bych fakt cokoli jineho videl jako zbytecnou komplikaci navic.

Kdyby byl problém, jsem rovněž k dispozici, ale neumím anglicky :D

Popř. kdyby byl problém se zaplacením, tak se taky ozvi. Bankovní převody po celém světě mám za 100 Kč (SHA) a kurzy lepší než v bance. Ale pokud to bude na amerických stránkách, tak buď budou brát karty a nebo PayPal, takže by s tím nemusel být problém. Naopak na německých stránkách je někdy problém i zaplatit kartou pokud zasílají do zahraničí - vlastní zkušenost - kupoval jsem vysavač na německých stránkách a jediná šance bylo zaplatit převodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je dneska vážně takový fofr ? Onehdá jsem na eBay vstupoval přej jediný možný eBay.de a čekal docela dlouho na nějaký autorizační dopis, jestli mě paměť nešálí..

 

No ted jsi me dostal... natolik, ze jsem sel na ebay a prihlasil se pod smyslenym jmenem a na nesmyslnou adresu. Je to jednoduche, proste se registrujes. Ja sice sel pres .com, ale nemyslim, ze by to bylo az tak jine. Zadny dopis jsem nikdy nedostal a ani nebyl pozadovan. Na mail dostanes aktivacni udaje, kliknes na link v mailu a jses tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsi me dostal... natolik, ze jsem sel na ebay a prihlasil se pod smyslenym jmenem a na nesmyslnou adresu. Je to jednoduche, proste se registrujes. Ja sice sel pres .com, ale nemyslim, ze by to bylo az tak jine. Zadny dopis jsem nikdy nedostal a ani nebyl pozadovan. Na mail dostanes aktivacni udaje, kliknes na link v mailu a jses tam...

 

 

Na ebay.de po mne asi dva roky do zadu chceli buď registráciu pomocou dopisu, alebo platobnou kartou. Tak som sa registroval cez ebay.co.uk, tam chceli len mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní děcka mají všechno jednodušší ;) :wheelchair:

no, já už tedy nejsem děcko, bohužel :-).

těch důvodů je asi víc, proč se mi do toho nechce, samé malichernosti. jednak nevládnu dostatečně anglicky, potom se mi nechce zřizovat si účet na pay-pal kvůli jedné transakci, dál netuším jak to chodí s přihazováním peněz, placením cla a tak. samozřejmě je to taky dané přirozenou leností. prostě - počítám, že pár lidí tady v tom určitě umí chodit, sám bych se s tím zbytečně trápil a nervoval. navíc mi tuhle možnost víceméně poradil jeden moderátor. toť vše na mou obhajobu :-)

lub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak s tym ebay to tak uplne jednoduche nie je.... registracia ebay je sice o nicom ale pre transakcie je u vacsiny obchodnikov vyzadovana overena paypal adresa

 

toto sa udeje tak ze sa im na zaciatok musi poslat nejaky obnos penazi (jednotky dolarov uz neviem kolko) a tym zacnu povazovat vase udaje za prave (aspon u mna cca dva roky do zadu to tak bolo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.

chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo z Vás pomohl s koupí mudmanů G-9000 8 (světle šedé, černý tlačítka, oranž displej).

u nás v obchodech se bohužel už neseženou, zkoušel jsem všechny a vyprodáno. na ebayi se pohybují kolem 70-90 dolarů. přijde mi zbytečné si kvůli jedněm hodinkám zřizovat profil, nemám s tím zkušenosti.

 

byl by prosím někdo s praxí nakupování na ebay ochoten je za mě koupit? myslím nové v origo balení.

samozřejmě za provizi (dejme tomu pár stovek), ceny u nás se pohybují cca 2500-2900Kč.

 

jsem pro tyhle hodinky rozhodnutý už déle, jinou verzi mudmanů nechci.

 

předem díky moc, lub.

pokud je chceš koupit od 21jewels.com za 75$ a poštovné, ozvi se přes SZ a zítra můžou být koupené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...