Přejít na obsah

Botta Uno Automatic


Jerryl

Doporučené příspěvky

Musím se s vámi podělit o mou novou radost.

 

Po úspěšné amputaci ruček mých kvarcek viz: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=19847

jsem dospěl k názoru, že jednoručky jsou přesně to, co potřebuji a začal jsem se poohlížet po nějaké tovární výrobě.

O to víc mě potěšilo, že Mr. Kubson má ve své nabídce dvě výrazné značky tohoto segmentu - neznalým napovím - Meistersinger a Botta.

 

Vzhledem k čistotě designu a výborné cenové nabídce jsem sáhnul po Bottách.

Dneska mi přišly a nemůžu od nich odtrhnout oči.

Jako první mě zarazila jejich velikost. Díky ciferníku až do kraje se zdají o dost větší než 42 mm.

Na mojí hubený ruce jsou to skutečný orloje.

Pro škarohlídy, kteří tvrdí, že jednoručky neumožňují přesný odečet času mám jednoznačnou zprávu. Umožnují!

Díky velmi jemné špičce jediné ručky, co jim zbyla, je možné odečítat čas s přesností na minuty, ale kdo by se s tím namáhal. Většina důležitejch věcí stejně začíná v celou.

Nechápu, že jsem krásu invalidních hodinek neodhalil dřív.

 

Najednou mi připadají všechny normální hodinky zbytečně přeplácené, a to jsem byl vždy velký příznivce chronografů.

 

Však se podívejte sami, jaká je to krása.

post-212-1243953037.jpg

post-212-1243953054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí hodně, já se šteluju na Botta UNO 24. Zatím je dělají jen v quartzu, ale to by nemuselo být na škodu, neboť jsou zase za dobrou cenu. Čekal jsem jak BOTTA vypadají naživo a vypadají hezky.

Tady jsou ty UNO 24h: http://www.botta-design.de/en_uno_24_detail_1.html

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 jsem zvažoval taky, ale převážila láska k mechanice a hlavně intuitivnější odečet.

U 24 se skutečně musím podívat, na jaký číslo to ukazuje, ale u těch mejch stačí mrknout.

Jinak u těchto 24 hodinovek je úžasný, že kopíruje ručičkou pohyb slunce na obloze po celý den. To je snad kouzlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí být nádhera, když se tě někdo zeptá kolik je hodin, ty nastavíš zápěstí, dotyčný zamžourá, ze slušnosti poděkuje a stejně ví prd :P . Krásný hodinky :speak_cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to musím vyzkoušet.

 

Jinak dneska jsem jel autem po městě a u semaforu jsem stál vedle autobusu. Ve dveřích stála docela pohledná slečna. Já jsem si podpíral levačkou hlavu, takže měla přímo výhled na ty mý orloje. No byl to nevěřící pohled. Něco takovýho ještě v životě nepotkala. (tím myslím hodinky, né mě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí hodně, já se šteluju na Botta UNO 24. Zatím je dělají jen v quartzu, ale to by nemuselo být na škodu, neboť jsou zase za dobrou cenu. Čekal jsem jak BOTTA vypadají naživo a vypadají hezky.

Tady jsou ty UNO 24h: http://www.botta-design.de/en_uno_24_detail_1.html

 

No maji tam na vytisknuti papirovy model 1:1 a urcite vi proc, jak ja se na to divam je to celkem neprehledne ty cisla jsou opravdu titerna mne se zda ze praktictejsi je 12 hod cifernik

 

2 Jerryl Pekny kousek Gratuluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Pro škarohlídy, kteří tvrdí, že jednoručky neumožňují přesný odečet času mám jednoznačnou zprávu. Umožnují!...

 

...Najednou mi připadají všechny normální hodinky zbytečně přeplácené...

 

Souhlas! Presne ten pocit jsem mel z jednorucek taky :thumbsup_anim: Je to nadhera kdyz clovek zjisti, ze je to tak krasne prehledne a ciste. Paradni hodinky,velka gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to naprosto ujeta parada! :D

 

Ted jsem se rozhodl, že si je pořídím...teda ne třeba tyhle, ale prolezu si kubsonův web, jetli mě něco nezaujme. Snažím se to mít v životě na háku a tyhle hodinky jsou přesně to, co potřebuju..."kolik je hodin? Něco před čtvrtou..." :-D

 

PS: kibi, skenuješ? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Gratuluju k novýmu modelu invalidních hodinek.....škoda, že nepokračuje ten původní tuning, byl jsem zvědavej, co dál spácháš.

 

Mě osobně tento typ hodinek nic neříká a design připomínající nástěnné orloje v nádražní čekárně je taky mimo můj zájem, ale co se týče originality a blbnutí lidí, který se na tento model zadívají jsou skutečně Nr. 1!

 

:blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej do klubu majitelů jednoruček. Moje volba byla nakonec opačná - Meistersinger - více mě oslovil návrat ke klasice. U UNO24 je zajímavé rozdělení: horní polovina den a dolní noc. Bohužel zobrazení celých 24 hodin nutně vedlo k rozdělení ciferníku na deseti minutové indexy proti původním pěti minutovým, což dále zhoršuje možnost přesnějšího odečtu času.

Ještě jednou gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdravím všechny,

 

mám ty samé jednoručky od Kubsona, ale na černém ciferníku.

Musím potvrdit, že je to něco neuvěřitelného a kdokoliv je vidí... tak ani neví, že se něco takového dá sehnat. Takže pro všechny co chtějí něco nevšedního... mohu jen a jen doporučit.

Až je nafotím na černém kaučuku, uvidíte, že nejsou jenom do obleku, ale i na normální nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr. existujú jednoručičkové diversky?

 

Jednoručičkové dajvry? To snad ani ne. Dajvry jsou určené primárně pod vodu, kde potřebuješ hlavně minuty na přesné odpočítávání, což pouze s hodinovou ručkou půjde těžko :)

Dej do googlu single hand watch a uvidíš :)

Upraveno uživatelem Diamondking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...