Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tos byl pak schopnej jist? ;-)

 

Bacha at to neprezenes. Ja mel z pocatecniho nadseni porad neco natazeny, nez jsem se zacal krotit :-)

 

tak jsem si vyběhl před obědem,na půl hoďky......asi 6 kiláků za 18 minut......na to,že jsem se dlouho jen válel,si myslím,že to celkem jde.....:) Akorát jsem se málem :yucky: :sick01:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to bacha, konce jsou pak dost drsny :crying_anim02:

 

Ja mam ted takovou zkratku do prace

http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=190211

 

a takovehle vylety...

http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=207011

 

(to, ze tam chybi nebo jsou spatne rychloste je OK - s tou GPS se nikdy nenaucim delat :-)

 

ještě hodinu potom ne......:) neboj...bacha si dám,jenže jsem v euforce,že můžu makat,aniž bych se z toho musel tejden léčit......i tělo to vítá-kdo zná ten pocit,kdy člověk cvičil a pak musel přestat....jak je z toho tělo vyřízený......dá mi za pravdu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedá se nic dělat...bude to chtít nějaké měřidlo ujetých km(a rychlosti) + sporttester........teď jsem na tom stál hoďku,parádně jsem se projel a zapotil!!!!!

 

Já jí pořídil v úterý a hned jsem na ní najel 20,42km. Jde to samo a stehna nebolí, ale je pravda, že mam koloběžku jako Xbenny. Mít to co Gill, asi bych si takovou kládu nedal. Máš můj obdiv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...dnes jsem na ní jel ráno sám( 6 km) a teď(před 1/2 hoďkou) jsem se vrátil s klukama(asi 8 km)....stálo mne to zase nějaký peníze,páč mladej se vysekal na té své staré....psychicky jsem to nezvládl a vzal to oklikou přes kšeft,kde jsem koupil tu svou a koupil mu novou(takovou tu malou,tří-kilovou)......pak už si medil. Ten křáp,co měl od babičky,jsem šlahnul do odpadu a je to........tenhle tejden tam ze mne mají vyloženě radost :suicide_anim:

 

 

EDIT- Foto

 

post-1110-1247845772.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne jsi se rozjel ;-)

 

 

však poudám,že mne to chytlo!!!

 

Ale vážně....mladýmu koupila babička nějakej(vypadá to podobně) sráč........před každou jízdou jsem to musel dotáhnout a tak......a když jsem dnes viděl,jak se natáhnul(narovinu,mohl si za to trochu i sám),tak jsem to nevydejchal a prostě šel a koupil mu novou(ona ta naše cyklostezka vede okolo takovýho centra,kde je,mimojiné,i obchod Sportissimo-jen jsme tam lezli,už se okolo nás rojily prodavačky a "co to bude dnes???"....:lol2: )

 

Já jsem hodně nadšenej z toho,že mohu sportovat a po výkonu mne nic nebolí....respektive.....bolí mne to furt,ale stejně. Mám odmalinka lupenku,která se mi dala do kloubů - psoriatická artritida. Mraky let jsem dělal různé sporty,fotbal,bojová umění,šerm....a najednou jsem s tím musel seknout,protože jsem po každém tréninku málem chcípnul....noční návštěvy pohotovosti na injekce a podobný srandy. Kolo-to samé.....plavání taky.......a teď dělám tohle a žádný problém(možná je to taky díky těm injekcím,co si píchám-biologická léčba-ale je to paráda!!!!!!).

 

Tož tak........psal jsem to jen a pouze jako vysvětlení,v žádném případě si nestěžuji!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

využil jsem ráno,že nepršelo(ještě) a dal si zlehka desítku....... :)

 

 

Gile ty si blazen, ja sice taky dost sportuji ,ale dat si takovouhle snidani tak bych asi chcipl....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
využil jsem ráno,že nepršelo(ještě) a dal si zlehka desítku....... :)

 

Ty vole, Tebe to draplo :D .

 

Edit - jsem zvědavý, co budeš dělat v zimě.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...