Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

120kg se vetsinou bere staticky. Dynamicky to bude jinak -80 kilovej chlap pri skoku v nejaky rychlosti vyvyne urcite vetsi tlak nez 80 kilo.

Stejne jako 100m vodotesnost u hodinek :-)

 

U tech levnejch takykolobezek muzou byt kola problem. Moje kolo vypada takhle (http://kolobezka.com/htmls/katalog_k6.html - sekce kola a plaste) a osmu jsem na nem jeste nevyrobil a to ma nalitano skoro 2000km a jezdim s nim kde co.

 

Byla...120 kg. To fakt nemám(schválně jsem vybíral i podle nosnosti). Technik v kšeftě byl ochotnej,jenže tam nemá stojan,aby to vycentroval.......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, ja ji mam v zakladu za necely 4.000.

Uz bych si asi nic od jine firmy nez K Bike/Mibo/Kostka nekoupil. Ty panove vedi co a proc delaji, protoze (az na Kostku) na tech svejch koloberndach jezdi nebo zavodi (K Bike).

 

K bike ma o dost tlustejsi draty nez jine bezne kolobky a vlastni naboj - pevnost toho kola je pak vyssi.

 

Skakanim jsem nemyslel zrovna U-rampu. Staci v rychlosti sjet obrubnik.l

 

Já neskáču.....sice jezdím rychle,ale neskáču. Pečlivě měním nohy. A kolobrnda za 2500 kč mi jako levnější takykoloběžka nepřijde. Čort vie........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak mám na čas utrum.....čort vie proč,na zadním kole osmička. Protože je stroj v záruce,šel jsem do kšeftu,kde jsem kupoval a očekával,že to daj do kupy na místě. Prd....zabalili a posílaj výrobci(a prej neví,jestli uzná reklamaci-což je mi fuk,já chci jezdit-i když,vezmu-li cesty,kde jsem jezdil,pak nechápu termín "neopatrná jízda"). Maj 30 dní....tož uvidíme.

 

 

Ále, tak to mi je líto, jsem zvědavý, jestli třicet dní vydržíš čekat. Ani bych se nedivil, kdyby sis zítra koupil novou.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja ji mam v zakladu za necely 4.000.

Uz bych si asi nic od jine firmy nez K Bike/Mibo/Kostka nekoupil. Ty panove vedi co a proc delaji, protoze (az na Kostku) na tech svejch koloberndach jezdi nebo zavodi (K Bike).

Na tohle téma jsem se bavil s p. Michálkem a rychle jsem pochopil, proč si nekupovat čínu, ale něco kvalitního - mibo (nebo kostku, k-bike).

 

Jinak nedávno dávali na Primě reportáž s p. Kostkou, jak jezdí po světě na kolobce se zavěšeným vozíkem - vyprávěl o cestě po Rusku a Bělorusku. Starší sympatickej týpek, docela frajer. Myslel jsem, že je to přímo ten majitel-výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak...stroj mám zpět. Trvalo to tak dlouho proto,protože ji museli posílat na opravu 2x. Poprvé se vrátila s přetrženým kablíkem od tachometru......paní je tam seřvala,že takhle mi to nemůžou vrátit a poslala jim to zpět. Teď už je vše v pohodě a můžu,konečně,zase koloběhat. Akorát prej má začít bejt hnusně.......ale co,nějaký počasí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni spatny pocasi, jen spatny obleceni. Ja jezdim porad - jen pokud extramoc prsi nebo je nasnezeno tak ne :-)

 

 

Tak...stroj mám zpět. Trvalo to tak dlouho proto,protože ji museli posílat na opravu 2x. Poprvé se vrátila s přetrženým kablíkem od tachometru......paní je tam seřvala,že takhle mi to nemůžou vrá*** a poslala jim to zpět. Teď už je vše v pohodě a můžu,konečně,zase koloběhat. Akorát prej má začít bejt hnusně.......ale co,nějaký počasí......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

U nas uz sracky slezly, tak jsem utery nazul novej plast a taky vyrazim. Momentalne je jedinej problem moje lenost a mrznouci usi :-)

 

Po neprijemnejch zazitcich s rubenama jsem presedlal na Schwalbe Big Apple. Jsou hodne tlusty a mestu dost odolavaji. Zadni jsem bohuzel po 2000 kilometrech Plzni znicil (prorezanej na spouste mist), ale predni porad drzi. Ted mam vzadu Schwalbe City Jet a vypada to, ze to bude podobnej drzak :-)

 

Mimochodem: az trochu rozhejbu vanocni cukrovi, tak bysme zas mohli vyrazit na projizdku :-)

 

 

Včera jsem vytáh brndu ze skříně po zimě a mam defekt na kole :suicide_anim: Rubena jede jako fík, ale je to každou chvíli děravý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

dnes jsem se byl konečně trochu projet. na některých místech jsem byl teprve poprvé ...docela ostuda, musím jezdit častěji..

tak sem hodím pár snímků, jestli neva :guiltysmiley:

 

povinná výbava

post-5667-1271442707.jpg

 

byl jsem mile překvapenej těmi zajímavými kulisami uprostřed Prahy, klidné a příjemné místo.

post-5667-1271442731.jpg

 

podařilo se mi vyblesknout i moje oblíbený zvířátko (vlasně snad poprvé jsem je viděl takhle za světla) :mellow:

post-5667-1271442762.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...