Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Cyril, jo jo Argentina - Chile :) na nový rok startuju do tohohle ultramagorovství už popátý :)

marosh to bejvávalo :) teď se to jezdí v jižní americe ARG-CHI-PERU

 

 

 

Já mám sice hornický učňák, ale o tom, kaj se teď jezdí ten slavný Dakar mám povědomost.

Ode mě kozy s tím Balatonem.

Jinak - aspoň Ti po tom postování fotek prudce naroste počet příspěvků a konečně se po těch letech, co tu jsi, dostaneš nad deset.

Tohle tu mají někteří noví za deset minut.

 

Držím palce a nezapomeň zase chytnout foťák do ruky, bo ty Tvoje fotky mají jistou vypovídací hodnotu.

Po Novém roce tě budu v nočních přehledech z etap hledat. Sice mám jen dvě indicie: dobře fotíš a jedeš popátý, ale i tak Tě musím rozluštit.

Bo jsem z naši šachty nejchytřejší štajger.

 

Edituju: tak jsem si Tě kolego vygooglil. Dobře Ty!

A to nemám ani tu nastavbu. Eště že tak, bych měl problem při raportu.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marosh: o.k. beru Tě za slovo s tím sledováním :) až uvidíš v bedně nějakýho špinavýho fotografa ve žlutým tričku

který Ti bude mávat tak jsem to určitě já :) občas se k nějakým prekérkám nachomejtnu a jsem vidět, loni se mnou

třeba zbuchnul vrtulník, nebo jsem poslal svoje autíčko v dunách přes čepici a to jsou tam kameramani sakra brzy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiderer: tady na foru je hodně dobrých fotografů (rád se koukám třeba na návrhy pro kalendáře) a nemyslím si že bych to posunul někam o hodně dál :) i když nějaké nápady také mám. Já fotím hlavně reportáž a sport, čím extrémější podmínky tím mně to víc baví. Pár rychlých výcvaků jsem nedávno hodil do fotogalerie (je to ale opravdu foceno narychlo a bez potřebného nasvícení) až bude trochu více času a hlavně dostatek modelek s ručičkama a korunkou tak určitě něco nafotím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lastam ty neupravuješ fotky ve fotošopu? :) ano u dvou je na vypálenou oblohu hozenej přechodovej filtr jinak jenom kontrast, křivky a doostřeno

 

upravuju jen zmensovni, obcas krivky a taky doostrim, protoze zmensovanim se ostrost ztraci to je v poho... jinak me treba je proti srsti kdyz nekdo dela, ze neco vyfotil, pritom zmenil pozadi nebo tam neco umazl, pridal, vymenil, to uz je proste velkej zasah a to uz neni foceni ale fotografika... pokud je to jak rikas, tak je to super, nekterym prepalum se vyhnout neda obzvlast s dynamickym rozsahem digi-zrcadlovky, ale i ten je s novejsima modelama lepsi:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravuju jen zmensovni, obcas krivky a taky doostrim, protoze zmensovanim se ostrost ztraci to je v poho... jinak me treba je proti srsti kdyz nekdo dela, ze neco vyfotil, pritom zmenil pozadi nebo tam neco umazl, pridal, vymenil, to uz je proste velkej zasah a to uz neni foceni ale fotografika... pokud je to jak rikas, tak je to super, nekterym prepalum se vyhnout neda obzvlast s dynamickym rozsahem digi-zrcadlovky, ale i ten je s novejsima modelama lepsi:-)

 

:suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...