Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

hele sibiřu, abych ti usnadnil chápání a dopad tvých slov v pozici místního borce a moderátora zároveň - tak Gentleman, Rolex Lover etc., by se nikdy veřejně nesnížil k takovým komentářům, které jsem výše citoval a pocházejí od tebe. Jediná klika je, že to není mířený na Seiko. syp si popel na hlavu, ale jinak vlastně nula od nuly pojde a nic se nestalo, jede se dál. 

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky,

mám na to nošení mimo dům nějakej blok , ale postupně se osměluji , např. předminulý týden  na návštěvu jsem si vzal moje Seiko Jumbo :-)

Nosit nosit a nosit a bude dobře, vintage hodinky jsou stejně nejlepší (jen já magor je prodávám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

mám na to nošení mimo dům nějakej blok , ale postupně se osměluji , např. předminulý týden na návštěvu jsem si vzal moje Seiko Jumbo :-)

Vůbec bych se je nebál vytáhnout ven nebo i do práce (ke košili). U nás v korporaci nosí CIO starý Poljoty a rozhodně s tím nemá žádný problém kdo ví, ten ocení, kdo neví, tomu je to zpravidla jedno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, Seiko není nikdy dost :lol2:

 

Jeden úlovek ze včerejška, Omega Seamaster 30  1964

20150701_082419.jpg

20150701_082309.jpg

20150701_082245.jpg

Všechno původní,špalou naprosto přesně,škoda toho popraskaného origo skla, ale dostanou nové také s  ?

Berou mě ty indexy. Jedná se o méně početnou variantu s plnočíselným ciferníkem.

20150701_082552.jpg

Caliber 286

20150701_082225.jpg

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...