Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odpadnem, vlaste uz som aj  :helpsmilie: .  Parada, snivam o tomto type. Cifernik presiel repasom, alebo je povodny? Mozes ich cvaknut aj zo spodu (dynko)?

 

dik

 

Cifr ručky jsou původní.

post-11110-0-95500200-1433178446_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si prohlížel Omegy , u kterých mě zaujal znak Škoda na dýnku . Asi je dostávali za odměnu ve Škodových závodech v Plzni . Na Mladou Boleslav to nevypadá . Vteřinovka bude už nová .

 

Hodinky jsou hezký, jen si myslím, že všechny ručky jsou tak nějak pomíchané ;-). Sehnat originální ručky bude problém... sám o tom vím své. Mám Omegy s obdobným kalibrem 26.5 T2 a než se ke mě od dědy, přes otce dostaly, tak měli zlomené ručky - hodinovou i minutovou, vteřinovka zůstala. Za sehnání obdobných vděčím Tondovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou hezký, jen si myslím, že všechny ručky jsou tak nějak pomíchané ;-). Sehnat originální ručky bude problém... sám o tom vím své. Mám Omegy s obdobným kalibrem 26.5 T2 a než se ke mě od dědy, přes otce dostaly, tak měli zlomené ručky - hodinovou i minutovou, vteřinovka zůstala. Za sehnání obdobných vděčím Tondovi

 

Dík za info , ručičky s lumi bych si tam dovedl představit , ale bílá vteřinovka je jasná . Hodinky jsem nekoupil , mají hodně malou velikost , tak na dámskou ruku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...