Přejít na obsah

šáteček


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli už někam mizíte, tak alespoň napište, na jaké nové fórum mizíte, ať tam mohu jít lozit :-)

 

Já sám jsem zatím problémy s moderátory neměl, ale to asi bude tím, že jsem měl co do činění vlastně jen s Giliusem, který je dost v pohodě.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
spolek patetických čivav :D

Souhlasím jen částečně, jsem patetický debil, nikoliv však čivava. Fotka mi přišla vtipná, bohužel jsem již několikrát seznal, že mé žertíky nebývají pochopeny. Pokusím se o nápravu.

 

 

 

 

Čas rituálních sebevražd již odkvetl

 

cigiho gesto bych nezpochybňoval, chápu ho a je mi to líto. Doufám, že své rozhodnutí ku prospěchu celého fóra, změní.  

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Proboha, co jsem udělal, vůbec vás nechápu. Napsal jsem cigimu obyčejnou zprávu, která vyjadřuje mé pocity z jeho ohlášeného odchodu a přidal žertovnou fotku, na které jsou cigiho nejoblíbenější Grahamy model Tourist Trophy Isle of Man.

Fotka vás urazila a proto jsem ji smazal, abych dál nejitřil vaše city.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa co je špatnýho na patosu? To už jste zapomněli jaký je to bejt kluk, co je to bratrství? Fotka byla naprosto OK.

Komentujte cigiho odchod ne komentáře ostatních.

 

Cigi, prď na to, tvoje rozhodnutí je na chatrných základech. Kdo tě zná ze srazů osobně, kdo ví, že v reálu nejsi vrchní inkvizitor primu, těm bys fakt chyběl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, prď na to, tvoje rozhodnutí je na chatrných základech. Kdo tě zná ze srazů osobně, kdo ví, že v reálu nejsi vrchní inkvizitor primu, těm bys fakt chyběl.

ja cigiho osobne neznam, ale i tak ho povazuju za prinosneho clena fora. proto by mi jeho odchod vadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...