Přejít na obsah

Je tu někdo kdo má nějaké Zenithky? Jaké


sava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky jsem se tě chtěl zeptat, jak se nosí- přeci jenom je to už kus železa...i když Ingy ME jsou vlastně velikostně stejná liga, takže to zas taková změna nebyla co

Nosi se dobre. Ja je ale nenosim, jen se s nima mazlim a kocham. To je dalsi level silenstvi :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Primerem už zůstaly doma jenom tyto; ruční nátah, tenké pouzdro 40 mm, takové milé domácké hodinky .-) Dnes většinou na hnědé nebo černé konině, původně ale dorazily na náramku.

 

Poslední fotka skoro 2 roky stará (dívám se, na vembloudovi):

 

post-5001-0-34932900-1459150640_thumb.jpg

 

Harmonické rozložení prvků na číselníku, který je na kraji lehce bombírovaný - stejně jako ručky. A stále slušná lumi.

 

Těch 40 mm je maximum, které si k EP dokážu představit. Na současné produkci mi vadí ty centimetry prázdnoty od subciferníků k lunetě. Zkrátka jsem fanda starších Zenithů z časů před Natafem - byly to vesměs takové spolehlivé, elegantní, nadčasové hodinky. Nataf identitu značky rozhoupal tak, že se z toho Zenith nevzpamatoval dodnes...

 

Doma je ještě pár oblekovek Elite (různé kovy, bílý, černý cifr) - kdybyste někdo měl zájem, tak napište .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost, že jsem je dnes zase někam vyvez :-). Neměl jsem je na ruce minimálně měsíc.

 

Mnoho k nim nevím, ale měly by být z 1964 velikost 37mm bez korunky. Natahovací s rezervou asi 1,5 dne. 

Pokud mi poradíte někdo s identifikací, budu moc rád. Já k nim víc nevím. Pořídil jsem je na fóru asi před rokem.

post-34012-0-75737800-1460451915_thumb.jpg

post-34012-0-56059500-1460451920_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas, v poslední době se mi od Zenith nelíbí skoro nic. Všechno velký, tlustý a přeplácaný. A přitom tak před 20 lety... :-( 

Co jsem měl čest trochu ponosit, tak starší El primero, 39mm, černý cifr - elegance, nadšasovost, nizoučké pouzdro... Kdeže ty časy jsou.

 

Těch 40 mm je maximum, které si k EP dokážu představit. Na současné produkci mi vadí ty centimetry prázdnoty od subciferníků k lunetě. Zkrátka jsem fanda starších Zenithů z časů před Natafem - byly to vesměs takové spolehlivé, elegantní, nadčasové hodinky. Nataf identitu značky rozhoupal tak, že se z toho Zenith nevzpamatoval dodnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr15: jak se tady pisalo, jsou to moc krasne hodinky, smekam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

no prostě paráda.

měl jsem vyhlédnuté el primero a uvidím, jestli to ještě nepřehodnotím. mám rád jednoduché věci a u těchto el primero mi vadí bílá datumovka. nechám tomu ještě tak 2-6měsíců :-)

post-34012-0-59463000-1461653868_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...