Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Blíží se datum přítelčiných narozenin a zachtělo se jí dalších hodinek

 

Rozhodnutí padlo na dva modely,poraďte jaké:

 

Zodiac

 

pZALE1-6358361t400.jpg

 

 

Christopher ward

 

W6SWW_10.jpg

 

 

pokud ma nekdo osobní zkušenosti napište,jaké je srovnání těchto dvou značek?jaký model byste volili?

Upraveno uživatelem quest987
Odesláno

Osobní zkušenost nemám, a myslím, že těchto kousků to moc nebude.

 

Takže to bude spíš o pocitu.

Shodou okolností je mám taktéž v hledáčku, jen sem doplnil na trojici Vostokem -red square ladies line (http://www.vostok-europe.com/) aby té bílé nebylo tolik.

pokud tyto dvoje: angláni maj hodně klasický pouzdro a "humpolácký" ručky, Zodiaky mají jemnější vzezření ale zase "pevnější pouzdro..

Chce se mi říct "kup oboje, já ty druhý vemu", ale fakt sem taktéž na vahách, co bych měkl dotáhnout pod střechu..

 

Odesláno

Za mne ChW pro zajímavější design, elegantnější tvar pouzdra a lepší vodotěsnost. Zodiac mne nikdy nebral, jsou všechny na jedno brdo. Navíc pro ženu bude ChW přijatelnější tou menší korunkou.

Odesláno

Zodiac. Líbí se mi, zpracování je v pohodě a voní jim řemínek.

Ty ChW mají nehezké ručky a ta mrňavá korunka je jak z nějakého china faku.

Jinak tedy velikost je na ženu až až - ty ChW mají 42mm a Zodiac jen o 1mm méně.

Odesláno

co se týče velikosti tak stou bych se moc netrapil....zkoušela jsi jedny moje hodinky a bezproblemu by ji seděli 44mm diameter.Tak trosku mojim favoritem jsou ChW.Hlavne ty ručky mě lakaji nepřijdou,,,nepřijdou mi nijak zvlášť humpolácký.Líbí se mi i ta luneta,fakt pro mě jsou to jedny z nejlépe sladěných hodinek v této ceně a kategorii.

Nebo napadá někoho i jiná varianta co jsem tady nezmínil.

Případné zadání pro další navrhy je :

podobný design a cena ,a slušná kvalita

Odesláno

Hele já už měl dvoje CHW (konkrétně tyhle modely bílá+oranžová) v ruce a musim říct, že za ty peníze jsou super zpracovaný a nabízej poměrně slušnej luxus, už jenom jak jsou balený. Jedný jsem posílal v deluxe setu a druhý bez a i ty bez byly zabalený tak, že by jim to mohl kde kdo závidět+ 300m vodotěsnost a antireflex na safíru ? MYslim, že je to jasná volba :), zvlášť pokud neni problém s velikostí, protož to je tak jediná věc, o který bych polemizoval ... A i to rytí na nich vypadalo super, prostě perfektní zpracování ...

Odesláno

u CW sa mi nepacia indexy. Rucicky su hranate a tie su v pohode, ale spicate indexy a lá zralocie zuby, mi tak akosi nepasuju. Uz by som ich dal viac do obdlznikoveho tvaru a ponechal lumi kolecko.

 

Zodiac na mna posobia viac zladene v detailoch.

Odesláno
Hele já už měl dvoje CHW (konkrétně tyhle modely bílá+oranžová) v ruce a musim říct, že za ty peníze jsou super zpracovaný a nabízej poměrně slušnej luxus, už jenom jak jsou balený. Jedný jsem posílal v deluxe setu a druhý bez a i ty bez byly zabalený tak, že by jim to mohl kde kdo závidět+ 300m vodotěsnost a antireflex na safíru ? MYslim, že je to jasná volba :), zvlášť pokud neni problém s velikostí, protož to je tak jediná věc, o který bych polemizoval ... A i to rytí na nich vypadalo super, prostě perfektní zpracování ...

 

jak jsou vysoke ty ChW to jsem nejak nikde nevycetl

Odesláno

Kromě mechanik mám Zodiac "na pivo" a zbytek rodiny jsem jimi také zasypal (žena i syn je nesundávají z ruky a jsou móóóc spokojeni). Zkušenosti dobré a za ty prychy super hodinky! Teď jsem do jedněch zlomil kolegu co chtěl "vyhodit" 8k za festiny a teď je moc rád, že dal o kus méně za dobrou hodinařinu :)

Co se týká ChW, tak taky hezký, ale bez zkušeností....

Odesláno

zatim to vypada ze bych mel koupit oboje dvoje,protoze je to tak nejak vyrovnane,kazde z tech hodinek maji neco do sebe,na kazdych se ji libi neco jineho

Odesláno
Pokud je unosí,proč ne?! :) Ale začal bych Zodiakama!!! Věřím,že ten voňavej řemínek ji chytí...... :smile_anim:

Řemínek voní i na chw, akorát to nepíšou v popisu :thumbsup_anim:

Odesláno
Kupoval jsem k Vánocům Timexy a spokojenost veliká. :)

 

 

ta hvezdicka co je na tom ciferniku vypada fakt tak blbe i zive?ta me tam tak uplne nejak irituje myslim ze pritelka by to taky nejak neskousla,ake rozhodne diky ta tip

Návštěvník Kamil
Odesláno
ta hvezdicka co je na tom ciferniku vypada fakt tak blbe i zive?ta me tam tak uplne nejak irituje myslim ze pritelka by to taky nejak neskousla,ake rozhodne diky ta tip

Naživo to je decentní a vypadá to hezky. :)

 

c6edc496900e29a3de9341959929b453.jpg

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...