Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

iPhone ten predposledni si poridila ex, takze jsem s nim mel vice zkusenosti, nez jsem chtel :D A ta chyba, ze se nedovolas, kdyz jej uchopis jako ostatni komunikatory je u vsech ;)

 

Tvrdi Apple. Aby tuhle ostudu zlehcil. Neobvykla, ale ne originalni historka.

Uzivatele si reknou - ale co, na tech starsich jsem si toho nevsiml, ono to nebude tak horke.

Nic proti Apple, sympaticka znacka, ale totok...:-)

 

Pro me celkem logicke vysvetleni zde:

Ze zkušeností víme, že Apple nikdy nebyl firmou, která by ráda a otevřeně přiznávala své přehmaty. Proto je otázkou k zamyšlení, jak si vyložit zdůvodnění problémů s anténami. Jednou z variant je, že chyba se týká pouze nového iPhonu 4, ale Apple ? aby neohrozil úspěch nově vycházejícího produktu ? tento problém bagatelizuje a zobecňuje na všechny generace iPhonu, přičemž je jasné, že těm starším už nemůže nijak vážněji ublížit.

Druhý, méně podezíravý pohled, za viníka považuje spíš amerického operátora AT&T ? dlouholetého exkluzivního prodejce iPhonu na území Spojených států, jehož GSM/UMTS síť se kvalitativně neřadí zrovna mezi špičku. To by také vysvětlovalo spolupráci Apple s americkým operátorem na vyřešení problému. Potíže se signálem totiž v drtivé většině zaznamenali právě američtí uživatelé a tedy zákazníci AT&T. Pravděpodobně však ani tyto nepříjemnosti masivní nástup iPhonu 4 neohrozí a tolik kontroverzní telefon bude patřit mezi nejúspěšnější mobily všech dob.

 

Cely text zde:

http://www.mobilmania.cz/clanky/apple-priznal-barvu-potize-se-signalem-maji-vsechny-iphony/sc-3-a-1125672/default.aspx

 

A s dovolením přikládám odkaz na recenzi iP4 http://mobil.idnes.c...4518_iphone_ada,

kde k Tvému zklamání konstatují to samé. Co s tím hodláš dělat?

 

Nu, ja bych se zamyslel nad tim kdo a proc sponzoruje recenze na Idnes... uz jsou tim vyhlaseni:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že nesleduju TV zprávy ani prohlášení kohokoliv, či novinové články rádoby odborníků. Používám Apple k plné spokojenosti a údajné problémy přenechám šťouralům. Kdo chce tak Apple používá, kdo nechce, vždy si tu hůl na "bití psa" najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hanim Apple asi jako ty koukas na tiskove zpravy. Projed si cele vlakno a zjistis, ze to mam u zadku tyhle spory. Muj post byl o realnem problemu, ktery je. Jestli ho videt nechces, tvoje vec. Jestli teda alespon nekdy kouknes na youtube tak si najdi videa z doby, kdy Apple delal mrtveho Homolku. Ze by se z americkych studentu stali najednou eskamonteri? Bo jak to asi udelali, ze jim pred kamerama mobilu signal najednou zmizel? Ruzna mista, ruzni lide, ruzne casy... No radeji odpoved nechci slyset. Protoze tebe to vlastne nezajima a me taky ne:-) Vec je nam kazdemu uplne jasna.

 

Clovek ktery vi o Jordane 720 a o Psionu (Epocu) me svoji reakci velmi negativne prekvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody: já jsem to napsal všeobecně, nesmíš být tak vztahovačný ;) Jak jsem napsal, já žádný problém s Apple nemám a pokud nějaký existuje, tak se to nedozvím, protože nehodlám číst novinové bláboly. Pokud čteš idnes tak se nediv, že tě to nazvedává. Tou poslední větou vůbec nevím co jsi chtěl říci a pokud byla určena mě, naprosto nechápu, jak může mít můj informativní příspěvek na někoho negativní vliv - že by něco bylo mezi řádky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody: já jsem to napsal všeobecně, nesmíš být tak vztahovačný ;) Jak jsem napsal, já žádný problém s Apple nemám a pokud nějaký existuje, tak se to nedozvím, protože nehodlám číst novinové bláboly. Pokud čteš idnes tak se nediv, že tě to nazvedává. Tou poslední větou vůbec nevím co jsi chtěl říci a pokud byla určena mě, naprosto nechápu, jak může mít můj informativní příspěvek na někoho negativní vliv - že by něco bylo mezi řádky?

 

Bral jsem to jako reakci na me vysvetleni (nejpravdepodobnejsi) problemu se signalem. Coz je zasadni vec.

 

Napsal jsi to vseobecne stylem, ktery pouzivaji fanaticti zakaznici (a je jedno jestli Linuxu, Nokie nebo WM) kteri maji svoji modlu a kdyz dojdou argumenty napisi neco ve stylu - ja problem nemam, to jsou blaboly, pouzivam to leta, nikdy zadny problem. Ja totiz narazil vzdycku u IT na neco co neni uplne na 100% a nemam problem to priznat, pobavit se o tom a pripadne uznat, ze se chybicka vloudia. I u mych oblibenych WM.

 

Zkus to precist znova a uvidis, ze moje poznamka na IDNES patrila kolegovi Decebalovi ktery takovemu PR veri, narozdil ode me. A nemyslim si, ze redaktori na Mobil Manii pisou blaboly. To se jich musim zastat. Nekteri obcas podaji kvalitnejsi, pravdivejsi, objektivnejsi info nez prave ti "radoby" odbornici. Kuprikladu jako byvaly zamestnanec O2 jsem mimo jine ucil a pripravoval trening pro mobilni datove prenosy GPRS, EDGE, CDMA EVxx, UMTSxxx. Stara zalezitost. Odkud myslis, ze jsem mel nejvic zasadnich informaci? Od nasich internich odborniku? Ti se velice divili, kdyz museli predelavat podklady operatorum, kteri prezentovali zakaznikum mylne info. A taky se divili, odkud beru (obcas) info ja:-)

 

Moje poznamka na tebe byla ve smyslu jak nekdo kdo zazil vyse zminene pristroje (Win CE, EPOC) muze videt vec tak kratkozrace.

Pokud jsi svuj post myslel vseobecne na tohle vlakno, ok, nepochopil jsem. Sve jsem si k tomu uz napsal:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažil jsem už všechny počítače a mikropočítače, dokonce první počítač, který jsem "oživoval" měl ještě feritovou paměť. Každý přístroj má své mouchy a neznám žádný, který je nemá. EPOC byl podle mě nejstabilnější multitasking systém, se kterým jsem dělal, nicméně Psion taky nebyl zcela bez chyb, např. pověstný kabel k displeji Psion 5mx, který naprosto pravidelně po 2-3 letech používání prasknul a přitom to byla jasná výrobní vada na jinak velmi dobře udělaném HW.

 

Co se týká signálu na iPhone 4 - koupil bych jej, vrazil do pouzdra a s největší pravděpodobností bych nic nepoznal, takže pro mě ten problém neexistuje, pokud jej někdo má, pak tomu věřím, ale to je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem to jako reakci na me vysvetleni (nejpravdepodobnejsi) problemu se signalem. Coz je zasadni vec.

 

Napsal jsi to vseobecne stylem, ktery pouzivaji fanaticti zakaznici (a je jedno jestli Linuxu, Nokie nebo WM) kteri maji svoji modlu a kdyz dojdou argumenty napisi neco ve stylu - ja problem nemam, to jsou blaboly, pouzivam to leta, nikdy zadny problem. Ja totiz narazil vzdycku u IT na neco co neni uplne na 100% a nemam problem to priznat, pobavit se o tom a pripadne uznat, ze se chybicka vloudia. I u mych oblibenych WM.

 

Zkus to precist znova a uvidis, ze moje poznamka na IDNES patrila kolegovi Decebalovi ktery takovemu PR veri, narozdil ode me. A nemyslim si, ze redaktori na Mobil Manii pisou blaboly. To se jich musim zastat. Nekteri obcas podaji kvalitnejsi, pravdivejsi, objektivnejsi info nez prave ti "radoby" odbornici. Kuprikladu jako byvaly zamestnanec O2 jsem mimo jine ucil a pripravoval trening pro mobilni datove prenosy GPRS, EDGE, CDMA EVxx, UMTSxxx. Stara zalezitost. Odkud myslis, ze jsem mel nejvic zasadnich informaci? Od nasich internich odborniku? Ti se velice divili, kdyz museli predelavat podklady operatorum, kteri prezentovali zakaznikum mylne info. A taky se divili, odkud beru (obcas) info ja:-)

 

Moje poznamka na tebe byla ve smyslu jak nekdo kdo zazil vyse zminene pristroje (Win CE, EPOC) muze videt vec tak kratkozrace.

Pokud jsi svuj post myslel vseobecne na tohle vlakno, ok, nepochopil jsem. Sve jsem si k tomu uz napsal:-)

 

Kolega Decebal věří tomu, co si sám ověřil :). Prostě jsem s tím nemě nikdy problém, to je celé. Takže Tvé posouzení mého chápání něčího PR je hezká konstrukce, leč neplatná :). Ostatně, něco podobného píše výše i Spiderer. Já nemám problém fláknout s telefonem, který mě bude s..t, Apple neApple, teď třeba, jak jsem napsal, mám problém se Safari, ale se signálem díky držení jsem problém neměl a nemám, , a rozhodně nejsem sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cody, problemy ako strata signalu je v USA, odkial hlasia problemy s iP4 (99% je z USA, mozes si to sam overit), celkom bezna aj u inych mobilov, pretoze narp AT&T ma slabe pokrytie na urcitych miestach v USA. Z Europy, z Azie taketo problemy hlasene takmer vobec niesu. Su ludia, co maju iP4 v cechach aj na SLovensku,dokonca som videl video na Youtube,kde drzi chlapik iP4 tak, aby stratil signal, ale v jeho pripade k tomu nedojde,a to sedi v kancelarii v zelezobetonovej budove. Takze tak. V Cechach a na Slovensku,resp. v Europe, a v miestach s dobrym pokrytim s tym jednoducho problem nie je... To aka je Apple spolocnost mi je u prdele s prepacenim, mne zalezi na tom,ci ich vyrobok, ktory vlastnim funguje. A po tom mnozstve mobilov,co mi preslo rukami je toto /iPhone 3gs/ moj konecny mobil zatial, jednoznacne najlepsi zo vsetkych co som mal,co sa tyka vykonu, zabavy, spracovania atd atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak nevim, jestli ma smysl tady v tom vlakne vlastne nejak reagovat. Jeden Applista zde tvrdi, ze iPhone 4 zadny problem nema (dokonce ho jeste ani nevidel, ale kdyz ho pry da do pouzdra, tak se signal ztracet nebude ). Posted Image Trosicku zavani fanatismem ne? Ti co si ho uz koupili vsichni ten problem maji, a to meli vsechny predesle iPhony a tam ten problem nebyl.

Osobne proti Applu nic nemam (uz jsem to psal i v tomto vlakne spoustu stranek nazpet). Dokonce jejich system obcas i pouzivam, a nektere kousky se mi libi i designem (spis ty starsi). Ale nejak nechapu, ze nekdo muze byt tak omezeny a tvrdit, jak je novy iPhone 4 bez problemu, kdyz ty problemy jsou vseobecne zname.

RomanP - gratuluji, moc pekny kousek.

Spiderer - evidentne v tomto vlakne vyhrava moznost c.4 ;)

 

EDIT - Benne. Prave nejdrive se to povazovalo za problem operatora v US. Pak se ukazalo, ze je to problem s hardwarem a ne problem operatora, protoze ty problemy byly stejne vsude tam, kde se ten iPhone zacal prodavat ve stejny den jako v US. Daval jsem uz jsem odkazy, kde je to presne popsane.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=pnsFv6D2nBs&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=jByn4HtwsRU&feature=player_embedded#!

 

to je ale problem :D majitel toho iphonu ma v spolocnosti dalsich 4 kolegov, ktori maju iP4 a ani jeden nemal problem so stratou signalu,ci dokonca proklamovanym ukoncenim hovoru z dovodu drzania telefonu lavou rukou... to je fakt a ne keci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně - Nejraději čtu přípěvky lidí, kteří mají strašný problém s tím, že iPhone má nějaké HW problémy a přitom by si ho nikdy nekoupili....

 

 

Prece si nekoupim domu telefon, ktery ma problem s tim hlavnim, neda se z nej telefonovat. A protoze uz jsme jich doma par meli :D

BTW

Apple přiznal vadnou anténu u iPhonů, omluvil se a slíbil nápravu

http://www.novinky.c...il-napravu.html

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z iP4 sa samozrejme da telefonovat,pozri si videa co som sem postol :) A aj sprievodny komentar k tomu, urcite to zvladnes :P Ja sa kuknem na tvoj link :)

aha,no to som uz cital, ak som dobre pochopil, tak je to SW chyba, zly vzorec vypoctu signalu, ktory mali od AT&T, s ktorou uz zrusili zmluvu...

Upraveno uživatelem Benne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...