Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

No to jistě, ale ten rozdíl oproti 6S mě docela překvapil.

 

Každopádně asi jediný, co mě sejří celou dobu od šestky dál, jsou oblé hrany těla telefonu, mě osobně způsobující dost nejistý úchop a proto musim pokaždé chca-nechca ajfoun zabalit to silikonu. Zlatá pětka s hranami - bylo to imo hezčí a rozhodně praktičtější.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

No to jistě, ale ten rozdíl oproti 6S mě docela překvapil.

 

Každopádně asi jediný, co mě sejří celou dobu od šestky dál, jsou oblé hrany těla telefonu, mě osobně způsobující dost nejistý úchop a proto musim pokaždé chca-nechca ajfoun zabalit to silikonu. Zlatá pětka s hranami - bylo to imo hezčí a rozhodně praktičtější.

 

 

Je to fakt k něčemu ta superodezva na rok a půl cca ? Taknějak mě tahle jejich hra přestává bavit právě. Já umřu a moje děti pojedou furt tuhle odezvovou hru u iP dražšího, verze Y která umí odemknout podle xichtu z jakýhokoliv úhlu protože do tý doby je bude srát že se musí na foun podívat. Aneb 360 stupnova kamera do kazdeho obyvaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se sakra jděte vycpat s tou Vaší "menší tloušťkou", anorektici pedofilní. Jediné co zohledňováním tohoto parametru při výběru získáte je baterka s menší kapacitou, méně odolná konstrukce a dozadu trapně trčící čočka - kvůli kterým tu svou placku (iPhone 6x,7x,7x, iPad Pro) hned po nákupu soukáte do příplatkové "šprcky" a na stále tenčí displej se zakulacenými hranami si lepíte trapné extra sklo. Kromě mrtvé váhy navíc se tak jako "bonus" dostanete nad tloušťku původních 5/5S/SE...  :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...