Přejít na obsah

ARCHIMEDE DeckWatch


Návštěvník SukHoi

Doporučené příspěvky

Nepoznal někdo z vás, zda mají klenuté nebo placaté sklíčko? Mě se zdá, že placaté což mi přijde u tohoto kousku celkem nepatřičné :( .

 

 

Zjišťoval jsme přímo u zdroje. Sklíčko je ploché. Za příplatek 80EUR je možné dodat klenutý safír s oboustranným antireflexem.

 

Originál e-mailová odpověď: The sapphire crystal of the DeckWatch is flat. A domed crystal with A/R

coating on both sides is available as a special manufacture. The price is +

Eur 80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zjišťoval jsme přímo u zdroje. Sklíčko je ploché. Za příplatek 80EUR je možné dodat klenutý safír s oboustranným antireflexem.

 

Originál e-mailová odpověď: The sapphire crystal of the DeckWatch is flat. A domed crystal with A/R

coating on both sides is available as a special manufacture. The price is +

Eur 80.

 

Mohl bych se zeptat, kam si se obratil s dotazem, naktery si dostal vyse uvedenou odpoved? Rad bych se pozeptal po klenutem safirove sklicku k Sporttaucherum (predchozi model) , tem by vzhledem k tvaru lunety vylozene sluselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna u sportovních hodinek bych to vypoulé sklíčko jeko extra výhodu neviděl - pokud to nemá, jako v tomto případě, jinou než estetickou funkci..

 

vypouklý safír do deckwatch ej možné objednat, ale hodinky se zadávají do výroby a trochu déle trvá dodání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník SukHoi
první várka dorazila do chronoshopu, hodinky jsou imho velmi povedené

je to skvost x chechtáky

 

- jak víš tak jsem na ně měl namířeno a pak to vodsraly seika :) a mezitím byly ještě ve hře sinn, ale ty mají antireflex i na dýnku a to bych tady dostal asi "pokouřit" - he he

 

hodinová ručka je šikézní - moc se mi to líbí - neska nebudu spát

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidal jsem pár neumětelských fotek na web. hodinky se mi líbí čím dál víc, pouzdro super, řemen lepší..

Kubson: diky!

nebola by aj nejaka fotka strojceka cez spodne sklicko? Ta co je na Archimede stranke sa neda zvacsit... .

Krasne hodinky, u mna maju jednoznacne prednost pred doteraz zvazovanymi pilotkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubson: diky!

nebola by aj nejaka fotka strojceka cez spodne sklicko? Ta co je na Archimede stranke sa neda zvacsit... .

Krasne hodinky, u mna maju jednoznacne prednost pred doteraz zvazovanymi pilotkami.

Přesně tak, taky jsem korespondoval s kubsonem o pilotkách a skončiloto u DW.

Mám je na ruce a plná spokojenost. Průměr 42 mm je na moji 17 cm ruku akorát, provedení pouzdra je super - kombinace leštěného a matného je povedená. S označením výrobce a nápisem ruční nátah na ciferníku problém nemám - je u u Icklerů standard. Safír s oboustranným antireflexem je taky super - je na ně přeci jenom lépe vidět, když je méně světla. Překvapil mne řemen - příjemně. A to krásné pomalé hluboké tikání - nádhera. Uvidíme jak budou přesné, ale zatím chodí snad na vteřinu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...