Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Pro mě jeden z nejlepší klipů, co jsem kdy viděl: http://www.glumbert.com/media/okgo

 

Paráda, viděl jsem to v TV, ale rád jsem si dal repete na PC. Museli se u toho vymýšlení choreografie "mikro-spartakiády pro 21. století" královsky bavit. A oceňuji, že to natočili bez jediného střihu, chachaři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřekl bych to do tebe :-), je fakt, že to sólo je skvělý, já si nyní vychutnávám Bruce Dickinsona - Tears of the Dragon.

Zkus někde sehnat Control Denied - Fragile Art of Existence.. Zpěv jako Ironi, jen mají lepší muzikanty. (Bohužel to byl projekt jen na jednu desku, pak jim umřel zakladatel-kytarista).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna poslouchám Radiožurnál, takže hudebně děs a hrůza!!! Člověk se ale aspoň něco dozví - třeba včera: v Hamburgu zadrželi nákladní loď plnou padělků zboží světoznámých značek. Taky tam byly Rolexy! - prý, kdyby byly pravé, tak mají hodnotu 6,5 miliardy korun! Panečku! Docela by mne zajímalo, jak tyto kousky nakonec zničí. Škoda, že z nich nejde odstranit značka - aspoň by udělaly radost třeba dětem v dětských domovech anebo se mohly rozdat bezdomovcům, aby věděli jak ten čas letí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...