Přejít na obsah

milan l.e.


Doporučené příspěvky

Omyl, já nemám strach, že tady někdo postaví další firmu. Mě jen vadí, že to vyznívá tak, jako že by mě to mělo k něčemu dotlačit.

 

O způsobu mluvy tu nehodlám diskutovat. Mluvím jak mi zobák narostl, ostatně jako každý tady. Být vámi spíše bych to bral jako pozitivum ve formě otevřenosti, se kterou tu jsem ochoten své myšlenky prezentovat.

ad1 Jestli to tak vyznívá , bude to asi zárodek konkurence a to je podle dnešní módy zdravá věc, ne ?

 

ad2 Asi jsem to špatně napsal . Moje ts,ts, se vztahovalo spíš k vašemu nespravedlivému odsudku počínání pana hciq, který byl obsažen ve vašem příspěvku. Hodnotit vaši mluvu z mluvnického hlediska ? Do toho bych se nepustil. Kromě toho, při pozorném čtení bychom zjistili, že vámi citovaný příspěvek pana hciq, pravděpodobně vůbec nebyl adresován vám.

Otevřenost bych rád i nadále považoval za velmi cenné pozitivum. (proto budu rád, pokud se za ni na mě nenaserete) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kromě toho, při pozorném čtení bychom zjistili, že vámi citovaný příspěvek pana hciq, pravděpodobně vůbec nebyl adresován vám.

Otevřenost bych rád i nadále považoval za velmi cenné pozitivum. (proto budu rád, pokud se za ni na mě nenaserete) :lol:

Pravda, pravda, děkuji mechano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...