Přejít na obsah

milan l.e.


Doporučené příspěvky

Ty osmiúhelníkový mají pásek 20mm, ten náš by musel být 24mm!!, aby nějak na to pouzdro navazoval. Já bych se mírnil.

Jasně, ten řemen musí navazovat, ale 20-22 by určitě stačilo, 24 je fakt už na velké hodinky.

Asi to nebude jednoduché, ale pokud bych měl ty hodinky nosit a nechci je jen do sbírky, nemůžou být malé. Sport II nenosím právě kvůli jednomu problému a to že jsou malé. Ale nejde samozřejmě jen o mě, takže to buď vyjde nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ondraji - u pásku si myslím nezáleží na velikosti hodinek, ale na jejich šířce  u napojení na pásek - a ta je u našeho pouzdra enormní!! Přesný rozměr stanovíme, nevidím v tom potíž.

Jasně, to jsi napsal úplně přesně, já jsem to myslel spíš všeobecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano počet zájemců bude asi rozhodující. Možná bych do toho šel s vámi, ale cena je pro mě dost důležitá. Další přírustek v rodině a manželka na mateřské mě neopravňují k tomu, abych šel do něčeho velkého. PROTO SE PTÁM PRIMA jasnou otázkou: Kolik by stála tato l.e. pokud by se sehnalo 50 kupujících, pouzdro by bylo v nerezu a sklíčko plastové za pár korun. Jaká by byla cena jednoho kousku? Předem děkuji PRIMOVI.:lol:

Vždyť ani nevím, co by se kalkulovalo.:) Myslím, že určité povědomí o relacích tu již panuje, takže by bylo zbytečné se pokoušet o nějaký odhad. To si pak pěkně naběhnu, protože tuto cifru bych pak měl další 3 měsíce na talíři.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cigi: děkuji, spousta vašich postřehů jsou přesným odrazem reality..., ale dovolím si malou úpravu vašeho výroku. Vůbec mi není lhostejný zákazník, který objednává i ty nejlacinější hodinky. Ten kdo si tady z fóra ode mne kupoval takové hodinky to bude moci potvrdit. Každému reálnému zájemci o jakékoliv hodinky se věnuji, jak jen umím. Pro mě je důležitá spokojenost zákazníka. Mám respekt k finančním možnostem našich zákazníků.

 

Cílovou skupinou jsou pro nás milovníci kvalitních hodinek (bez rozdílu stavu bankovního konta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky myslel vytvořit levné jednoduché přitom ale hezké hodinky. To pouzdro není složité, safír tam nebude (4.000 Kč), tak co tomu brání ? Pokud budou za 20 tis., tak to asi nebude ono. U CH.L.E byla původně kalkulace na 20 ks, pak jich bylo 30, nakonec 40. Cena zůstala vlastně stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě čím nižší cena tím více zájemců. A myslím si že PRIMOVI toto fórum může dost pomoci. Když budou hodinky stát 20tis. samozřejmě, že do toho nejdu, když bude cena kolem 10tis. plus mínus jdu do toho. Když dnes někomu řeknu, že nosím PRIMKY, každej na mě bude koukat jako na odjinud. Když budu mít na ruce hodinky z této l.e místo svých mosaznej starších (ale srdcovka), někomu řeknu : "hele koukej co dneska PRIM dovede, to koukáš co?", budou o tom přemýšlet a někteří podlehnou. Přeci nechce PRIM být pouze výrobcem pouzder pro zahraniční značky, ale plnohodnotnou hodinářskou manufakturou. A k tomu mu my všichni můžeme dopomoci, právě svou aktivitou na tomto fóru. Myslím si, že nás PRIM nebere jako žebráky, kterým musí něco z povinosti vyrábět, ale jsme pro něj a celý ELTON přínosem.;)

Moc ti nerozumím. zdá se mi, že to bereš trošku z nějakýho divnýho konce. "..čím nižší cena tím více zájemců" - určitě je to přesně naopak, nevím, proč by měl PRIM vytasit nějakou nízkou cenu a doufat, že se najde tolik zájemců, aby se mu to zaplatilo (ne vyplatilo!). My všichni tady můžeme PRIMovi držet palce, protože mu fandíme a on nás tak bere (proto je ochoten nám vyjít vstříc). Ale že bychom mu pomohli vytvořit, jak píšeš "plnohodnotnou hodinářskou manufakturu" tím, že mu "umožníme" vyrobit nějakou L.E. a ještě aby za to snad poděkoval, to se mi zdá přitažený za pačesy. Možná jsem tě však jen špatně pochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych cenu zatím neřešil. Nejprve bych se zaměřil na návrh a pak se prostě uvidí... :)

 

2cigi: Nemyslel jsem udělat SportII v jiném pouzdře, myslel jsem tím udělat podobně jednoduché indexy. Ale je pravda, že nerezový ciferník je neobvyklý a pokud by i hodinky byly na kovovém tahu... :)

Hurá do návrhů:

Nerezový ciferník - aby to nebyla jen velká prázdná plocha, bylo by možná dobré mít na ní vyražený malinký vzorek. Myslím tím malé jehlánky nebo vyfrézované nějaké šupinky. Indexy by byly jen jednoduché čárečky, které by byly plastické, navrch s nanesenou svítivou barvou. Pavučina by mohla být provedena parciálním kalením (není to tolik kontrastní). Pavučina by mohla končit obdélníkem, který by obtáhl index. Podobně, jako je to u SportI. Popisky (XX jewels, logo) by mohlo být vytištěné tampónovým tiskem černou barvou i přes pavučinu. To už by kontrastní bylo. Na pozici 6 bych ještě umístil datum. Společně s nápisem XX JEWELS by to mohlo vyvážit "ukecané" logo na 12. K tomu bych zvolil nerezové obdélníkové ručky se svítící barvou, jako jsou u prvních SportII.

To jsem se rozjel... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdyby byl ciferník z nerezu, indexy vyřezané laserem a podložené druhým kotoučkem se svítící barvou. Takže by byly indexy negativně plastické. Nápisy na číselníku negativně parciálním kalením - celý povrch tmavý, písmo leštěná nerez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...