Přejít na obsah

Celostátní setkání Chronomagu


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Edit - co třeba úplně jiná lokalita, nebyla by ?

Něco najdi, aby to bylo pro všechny zhruba stejně daleko, měli ubytování pro 40-80 lidí, vhodnou místnost nebo salonek nebo sál pro naše setkání, byla tam i jiná zábava, možnost nějaké relaxace, nebyla to úplně turistická ubytovna, zase ne za ceny přes tisíc za double.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Něco najdi, aby to bylo pro všechny zhruba stejně daleko, měli ubytování pro 40-80 lidí, vhodnou místnost nebo salonek nebo sál pro naše setkání, byla tam i jiná zábava, možnost nějaké relaxace, nebyla to úplně turistická ubytovna, zase ne za ceny přes tisíc za double.

 

Jezerka na Seči by byla ideální a je to zhruba střed republiky (teda skoro). Protože bydlím za dvěma kopci-podporuji variantu Jezerka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Casove jsem na tom bidne a kvuli praci muzu jen tezko planovat neco dopredu, ale chtel jsem jen napsat, ze Jezerka je myslim dobra volba. Kvuli prckovi jsme zvolili domaci dovolenou a byl jsem tam pred 14dny v te nove otevrene casti budovy a bylo to prima. Vyziti vseho druhu, jen kuchyne by mohla lepe korespondovat s hotelem. Nesla mi dohromady mrazena zelenina s cenou jidla a vsudypritomnou cervenou kuzi a mramorovym cernym oblozenim atd. Tim nerikam, ze se to nedalo jist, no a pak snad to ze v hotelu, ktery nosi privlastek KONGRES hotel neni signal zadneho z operatoru. Urcite tedy ne O2 a Tmobile. Ja byl ale o dovolene za tohle spis rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...