Přejít na obsah

Všeobecný signál chronomagu


sect

Poslední výběr, tentokrát už jen ze dvou !!!!!  

80 hlasů

  1. 1. CH proti X3

    • Návrh CH podle HCIQa
      44
    • Návrh X3 podle StanoBare
      36

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Odesláno

Takže poslední a definitivní výběr, co z něho vyjde, to se budeme snažit někde nechat udělat. Připomínám že materiál by měl být stříbro a připinání PIN. I kdyby některý návrh vyhrál o 1 hlas tak bude vítěz, nicméně pak potřebujeme minimálně 50 zájemců, aby se to dalo realizovat. To je asi tak zatím všechno.

 

Konec hlasování a připomínek bych viděl na 30. 4. a během května realizace.

 

1) CH - Návrh HCIQa

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

2) Logo hodin - Návrh StanoBare

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

 

Odesláno

Přiznám se bez mučení hlasoval jsem pro variantu 1, ale s tím špendlíkem to určitě nosit nebudu, protože se ho bojim.

 

Kdyby bylo možno změnit systém připínání ze špendlíku na něco jako náušnice, tedy trn směrem do zadu a jistící protikus, tak bych to bral.

Odesláno
Přiznám se bez mučení hlasoval jsem pro variantu 1, ale s tím špendlíkem to určitě nosit nebudu, protože se ho bojim.

 

Kdyby bylo možno změnit systém připínání ze špendlíku na něco jako náušnice, tedy trn směrem do zadu a jistící protikus, tak bych to bral.

 

..mám to úplně stejně. Při svý šikovnosti bych ho měl za pět minut zabodlej v břiše/plíci/oku nebo v podstatě kdekoli.

Odesláno

Pořád platí PIN s protikusem, fotky s návrhy tady jsou jenom pro představu, o tom, mezi čím se rozhoduje, samozřejmě bez jehly :whistling: . Stejně tak bych viděl, že návrh hodinek bude nakonec udělán stylem toho CH.

 

Pro představu by to měl být takový způsob zapínání:

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno
Hlasoval jsem pro Hacíka... jak je to velký? V průměru? Nechám si na to ušít speciální srazový řemen s dírkou navíc na Panerajky. :)

 

To Tě bude IMHO pěkně tlačit do ruky...

Odesláno

Hlasoval som za druhy navrh, viac sa mi paci, prvy navrh je dobry, ale tie pismena mozu mat aj iny vyznam, pri ciferniku je to jasnejsie :smile_anim:

Odesláno
To Tě bude IMHO pěkně tlačit do ruky...

Ale né, já bych to nešrouboval. Tu tyčinku bych prostě na druhý straně rozklepal na nýtek.

Odesláno

A to nejde to CH nějak zprcovat do tvaru ruček?

Je to dobrý směr, ale dotáhl bych to, jako třeba burzovní pin px - to je prostě supr.

 

Jinak mě nejvíc zaujal nápad graficky zracovat takovou tu svorku ve tvaru osmičky, ve který je zasazenej šutr pro setrvačku (pardon za neodborný popis).

Odesláno
Hlasoval jsem za CH :smile_anim: . Je hodne profi! Ale otazka zni - proc CH a ne ChM (ChronoMag) anebo CM (ChronoMag?

 

K tomuto názoru se připojuji - zpracování je pěkné, ale taky mi není moc jasné, proč zrovna CH. Možná by bylo lepší řecké písmeno χ (chí) z původního řeckého slova χρόνος (chronos = čas). A navíc to CH podle mě vypadá spíš jako GH, což mi vadí.

 

Víc by se mi líbil symbol z druhého návrhu (ručičky), ale zase to provedení mi přijde takové moc "obyčejné", prostě méně zajímavé. Nedalo by se to zkombinovat - ručičky z druhého návrhu v provedení jako je CH v prvním návrhu?

Odesláno
K tomuto názoru se připojuji - zpracování je pěkné, ale taky mi není moc jasné, proč zrovna CH. Možná by bylo lepší řecké písmeno χ (chí) z původního řeckého slova χρόνος (chronos = čas). A navíc to CH podle mě vypadá spíš jako GH, což mi vadí.

 

Víc by se mi líbil symbol z druhého návrhu (ručičky), ale zase to provedení mi přijde takové moc "obyčejné", prostě méně zajímavé. Nedalo by se to zkombinovat - ručičky z druhého návrhu v provedení jako je CH v prvním návrhu?

 

viz. prispevek c. 4

Odesláno

Chcem trochu napady vratit spat:

 

 

- musi to byt jednoznacny a definovatelny tvar.

 

- chronomag clenovia nie su len nositelmi mechaniky ale i quartz, zobrazenie casu - analog, digi, takze symbol kamena v uchyteni je z toho pohladu najmenej vhodny

 

- navrhy v compe skresluju, az real odliatok ukaze ako to vyznie.

 

- som za zjednoteny styl - uz ked je take Chrono logo, aj dalsie podprodukty by mali smerovat do tohto stylu - taky maly corpo identity - nerozbijat to hocijakym inym znakom - preto sa drzme CH, alebo znaku hodin z Chronomagu.

 

- nebojme sa tej "obycajnosti" lebo kazdy z clenov vie, ze to je pre nas a vie, co sa za tym skryva a teda obycajne skusenosti, ci vysledky z tohto fora, si myslim nie su.

 

- napad CHí sa mi velmi paci - ma to napad aj myslienku a urcite sa to da - rucicky+ reverse = X, ale opat to nesmeruje k jednote. Logo take, nalepky ine, identity odznak zase uplne iny. Zrejme som uspesne profesne deformovany :)

 

prosim, neberte to, ze pretlacam nejaky navrh, sam ani nehlasujem.

 

 

edit: rozdelenie textu

Odesláno
3 dny do konce a CH vede 41:30

 

Myslím, že je to ovlivněno i tím, že CH je na obrázku jako odlitek, kdežto hodiny jako plochý odznak. Poznámka "Stejně tak bych viděl, že návrh hodinek bude nakonec udělán stylem toho CH." v příspěvku č. 4 dost zaniká. Chtělo by to mít na obrázcích oba návrhy ve stejném provedení.

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...