Jump to content

řemen


Recommended Posts

Posted

kdo umí vyrobit řemen dle foto..? Jde mi o výrobek s vyznačeným detailem. Na stěžejku 21mm. Černá kůže. Pro Hamilton Khaki Navy GMT...Hamilton ho nedodává. Děkuji :helpsmilie:

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Posted

web krásnej

tj. nechat vyrobit..?

 

máte někdo povědomí o tom, v jakých cenách se takový výrobek pohybuje?

aby to nebylo dražší než hodinky :worried_anim:

Posted
web krásnej

tj. nechat vyrobit..?

 

máte někdo povědomí o tom, v jakých cenách se takový výrobek pohybuje?

aby to nebylo dražší než hodinky :worried_anim:

 

v klidu, kupujeme u nej vsichni :thumbsup_anim:

Posted
dotazy je zřejmě třeba formulovat úplně blbuvzdorně..?

asi to bude i někde v pravidlech fóra..?

 

:crying_anim:

 

 

tu ludia radi komunikuju v hadankach :) ja som od majstrasimona nebral nic ale podla mna by si sa mal zmestit do 1500 zaleziac od pouziteho materialu atd..

Posted

Zadny hadanky :) Tomuhle clenovi: simon napis SZ (soukroma zprava) a dohodnete se co a jak, uvidis, ze budes prijemne prekvapenej, jak kvalitou tak i cenou v porovnani s kvalitou ;)

Posted
dotazy je zřejmě třeba formulovat úplně blbuvzdorně..?

asi to bude i někde v pravidlech fóra..?

 

:crying_anim:

myslím, že každej blb umí použít fuknci Hledat, je mi líto, že ty to neumíš........treba se to casem naučíš

Posted

Odpověď, kterou tady dal Frantik, tj. "v klidu" musí stačit - jaký zadání, taková odpověď.

Těžko tady můžeme totiž mluvit "v jakých cenách se takový výrobek pohybuje", když nevíme jestli "černá kůže" pro tebe znamená teletinu, mambu, nebo senegalce. Asi by se cena dost lišila...

 

Posted
Odpověď, kterou tady dal Frantik, tj. "v klidu" musí stačit - jaký zadání, taková odpověď.

Těžko tady můžeme totiž mluvit "v jakých cenách se takový výrobek pohybuje", když nevíme jestli "černá kůže" pro tebe znamená teletinu, mambu, nebo senegalce. Asi by se cena dost lišila...

Hele bandi kdyz uz jsme u ty cenotvorby od mistra, na kolik by prisla kuze na Navitimery z Frantika? Staci alespon zhruba :thumbsup_anim:

Posted
Hele bandi kdyz uz jsme u ty cenotvorby od mistra, na kolik by prisla kuze na Navitimery z Frantika? Staci alespon zhruba :thumbsup_anim:

Já nedám svou kůži lacino :gun_bandana:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...