Přejít na obsah

MeisterSinger Perigraph AM1006


kubson

Doporučené příspěvky

Nejkrásnější MeisterSinger...

 

post-11-1281006993,16.jpg

 

 

objednal jsem je ještě když byly jenom na papíře, včera po půl roce konečně dorazily a skutečnost je ještě lepší :)

 

 

Zdravím,

hodinky hezké,nicméně v tomto oboru neznalý, :pokey: kolik je vlastně hodin...čtu to správně když je čtvrt na tři a 5 den v měsíci???....nebo jak se čtou tyto jednoručky??Děkuji.

Upraveno uživatelem kenny63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

hodinky hezké,nicméně v tomto oboru neznalý, :pokey: kolik je vlastně hodin...čtu to správně když je čtvrt na tři a 5 den v měsíci???....nebo jak se čtou tyto jednoručky??Děkuji.

 

Čteš to naprosto správně. Jedny MS mám, a můžu potvrdit, že čitelnost je naprosto skvělá. Kombinace precizně drobně děleného číselníku a dlouhé přihnuté ručky je famózní. Běžný odečet s přesností 2 minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celá barevná škála Perigraph(ů) je krásná, ale tyhle hnědé, ty jsou fakt famózní.

Měl jsem tu čest vidět černé a je to nádhera. Datový věnec vypadá jako skleněný, hodinkám to dává luxusní nádech.

V době, kdy jedna firma opisuje od druhé a hodinky jsou si podobné jako vejce vejci, je tohle svěží závan originality.

 

Kubo, budou i ve velikosti 38mm pro holky? Parnerka mi tu právě slintá na rameno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...