Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Jmenuje se Kočour,plemeno neznámé (nebo vlastně to se zalomeným koncem ocasu). Narodil se v Hradci Králové letos 16.4. Děsnej gauner,u všeho musí samozřejmě asistovat...

Černobílá fotka je starší (věk cca 2,5 měsíce)

Ještě nikdy neviděl sníh-na to se těším...

post-12274-060807000 1286975711.jpg

post-12274-059071800 1286975755.jpg

post-12274-008698700 1286976213.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte tu pěkné kočky ;)

 

To my kočku nemáme, ale máme krásné potkánky :) (Jo a taky psa, ale ten není tak hezký.)

 

Jedna z našich potkanic, ta nejaktivnější. Zde vyfocená, jak si do klece táhne mojí UV svítilnu. Jednou si taky zatáhla do klece dvoukorunu. Sběratelská vášeň, je holt po mně :)

 

post-6998-064175500 1287488697.jpg

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Od včerejšího večera u nás bydlej tyhle dvě holky (obě z útulku):

 

Linda :

post-1110-026930600 1290850662.jpg

 

 

a

 

Scarlet :

 

post-1110-043488800 1290850690.jpg

 

 

Já přišel domů až teď ráno,kočky zatím nikdo pořádně neviděl,jsou zalezlé(obě) za lavicí pod topením....Linda je odvážnější,už prý byla 3x venku se podívat na cvrkot okolo. Uvidíme,co z toho bude,jak se,holky,projevěj......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda. Vítej mezi kočičářema. Hlavně kupuj kvalitní žrádlo...žádný darling, kitekat atd... nešetři. Kočky budou v dobré kondici a bez zdravotních problémů...

Já byl teď v útulku co provozuje jeden známý a málem jsem odjel s fenou bígla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele....já je ještě pořádně neviděl. Jen jsem viděl čouhat kousek ocásku a p...l. Jedním prstem jsem to pohladil a ozvalo se syčení(teda,že je to syčení,to mi osvětlila manželka - takovej divnej zvuk - kocour,který mne "lovil",když jsem byl malej,ten syčel ouplně jinak.....drsněji ). Taky mi vysvětlila ,že tyhle kočky nejsou zvyklé na chlapy. Takže už to vidím. Děti,manželka,tchyně.....všechno ok. Já=nepřítel. No co....aspoň se nebudu nudit......:lol2:

 

Mimochodem,Scarlet zatím ještě nevylezla vůbec(jen v noci přeběhla a schovala se do sporáku do prostoru pro plechy). Obě jsou to kamarádky z útulku v Hodoníně,včera odpoledne nám je dovezli. Linda je odvážnější,už byla (prý-já ji ještě neviděl) několikrát venku,k manželce jde,nechá se hladit,přede-pak hned utíká ke Scarlet a přede ještě víc - si říkám,že jí ukecává,aby se nebála. Ale jinak ji jakoby chrání....kryje jí....když jsem na ně nakouknul,cpala se před ní,aby ji zakryla.

Uvidíme,musí si zvyknout na nové prostředí.

 

EDIT - s tím žrádlem je to jasný!!!! U nás se na jídle nešetří ani na zvířatech. Akorát to nehodlám praktikovat jako babka....ta kocoura krmila syrovejma kuřecíma krkama(rozmlácenejma paličkou - nic jiného nežral - ale taky to dle toho vypadalo....samec živenej syrovým masem......zgurvená bestie to byla!!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kočky se začínají kamarádit :) Dosud neviditelná Scarlet včera večer vylezla-dělal jsem gulášek a když jsem si nandal,najednou jsem ji měl na nohách a začala loudit. I když jsem jí nedal,stejně pak za mnou chodila.

Ještě je musíme nějak zvyknout na psa.....naše čuba je obchází,očuchávají se zatím jen přes dveře. Jakmile jsou k sobě tváří tvář bez zábrany,čuba trochu bručí a kočky syčej.....uvidíme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....samec živenej syrovým masem......zgurvená bestie to byla!!!!)

 

 

Tak kočky se začínají kamarádit :) Dosud neviditelná Scarlet včera večer vylezla-dělal jsem gulášek a když jsem si nandal,najednou jsem ji měl na nohách a začala loudit. I když jsem jí nedal,stejně pak za mnou chodila.

Ještě je musíme nějak zvyknout na psa.....naše čuba je obchází,očuchávají se zatím jen přes dveře. Jakmile jsou k sobě tváří tvář bez zábrany,čuba trochu bručí a kočky syčej.....uvidíme .

 

To s tím samcem živeným masem znám. Měl jsem doma půjčenýho chovnýho kocoura. Obrovskej, tmavě hnědej. Váha cca 7,5kg. Krmenej hovězím masem a rybama. No a ten mě v rámci říje a obrany teritoria nechtěl pustit do obýváku... Mručel, připláclý uši k hlavě...byla to paráda. Tak jsem mu musel vysvětlit, kdo je doma velitel.

Oni si kočky zvyknou, hlavně je k ničemu nenutit. Ony na to přijdou sami, že se jim vlastně nic neděje. Vypadal jako ten na fotce...

A když se podíváš na link, tak Corteze the Killer de Cesaris budeme mít doma příští týden. Měly by přijet za naší čokoládou...

http://decesaris.cz/

post-2812-099992400 1291023101.jpg

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...