Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Ono je to hochu tak, že Ludan je kocour a tím pádem tak trochu terorista. Jinak mě se doma teď taky kočky perou. Mladší chce po návštěvě kocoura převzít vládu a ta starší se nedá. No a je to...chlupy lítaj, krev teče, takže jsou v separé a je to. Zatím. Snad se to nějak uklidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to hochu tak, že Ludan je kocour a tím pádem tak trochu terorista. Jinak mě se doma teď taky kočky perou. Mladší chce po návštěvě kocoura převzít vládu a ta starší se nedá. No a je to...chlupy lítaj, krev teče, takže jsou v separé a je to. Zatím. Snad se to nějak uklidní.

 

 

On Ludan je hroznej filuta :D - chvíli mé nepozornosti a rázem se hned něco vyvrbí, vezme ze stolu na zahradě něco, ale nejraději okusuje gumové Crocsy a schovává se do nich - jo a ještě když vezmu šnůrku a tahám ji po trávě, to by lítal celý den. Někdy mám pocit, že to je pes převlečený za kocoura.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bikere - fotky jak do kalendáře Kočkomag :smile_anim:

Já mám na kočky alergii, hned mně začne týct z nosu a z očí a blbě se mi dýchá. Tak aspoň pěstuju pár masožravek.

 

Když projdeš vlákno, tak zjistíš proč máš alergii, je to někde na začátku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když projdeš vlákno, tak zjistíš proč máš alergii, je to někde na začátku...

 

Ano, četl.. spíš jsem se dozvěděl, na jaké kočky nebudu alergii možná mít..

Ale kočku pořizovat nehodlám, bude to znít dětinsky, ale vadí mně, že chytaj sýkorky, který v zimě krmím a koukám na ně hodiny dalekohledem skrz okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, četl.. spíš jsem se dozvěděl, na jaké kočky nebudu alergii možná mít..

Ale kočku pořizovat nehodlám, bude to znít dětinsky, ale vadí mně, že chytaj sýkorky, který v zimě krmím a koukám na ně hodiny dalekohledem skrz okno.

 

 

Ty, minule mě taky pěkně nasraly. Milada donesla myš - tak jsem ji pochválil a prase Ludan jí ji vzal a celou sežral. Jsem si říkal, že na to čuně už nesáhnu a to není všechno. Někdy v červenci přistálo na zahradě velké saranče, samozřejmě jej Ludan postřehl, nejprve jej dvacet minut práskal ťapkou - to už saranče sotva lezlo, pak jej chvíli pokusoval a nakonec, až se už nehlo, tak jej nechal :D Moje rada zní, věnuj se kytkám :D.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, minule mě taky pěkně nasraly. Milada donesla myš - tak jsem ji pochválil a prase Ludan jí ji vzal a celou sežral. Jsem si říkal, že na to čuně už nesáhnu a to není všechno. Někdy v červenci přistálo na zahradě velké saranče, samozřejmě jej Ludan postřehl, nejprve jej dvacet minut práskal ťapkou - to už saranče sotva lezlo, pak jej chvíli pokusoval a nakonec, až se už nehlo, tak jej nechal :D Moje rada zní, věnuj se kytkám :D.

 

Naše první kočka chodila ven a nechávala nám kousky svých úlovků za dveřmi, takže hlavička, ledvinky atd. Fůj. No a někdy třeba křidýlka, ale to je hold příroda...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše první kočka chodila ven a nechávala nám kousky svých úlovků za dveřmi, takže hlavička, ledvinky atd. Fůj. No a někdy třeba křidýlka, ale to je hold příroda...

 

Náš kocomour se spolčil s jezevčíkem a podnikali loupežné výpravy na nákupní tašky. Zatímco pes hlídal, kocour vyžíral tašku na kuchyňské lince a občas něco shodil jako odměnu pro méně šplhavého kamaráda. To zmiňuju i jako varování pro Gila :) Takhle spolupracující dvojice lupičů je schopna zcela zlikvidovat několik kilo klobás na víkend a nebo celé velké kuře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už jsem našel přede dveřma do baráku levou půlku holuba v takový kaši divný barvy. Žena málem hodila tyč. Sice žádnou kočku nemám, ale mrchy ze sousedství se asi něčeho dožadujou. Stejně jako Vojta jsem alergickej, a že by mi to vadilo zrovna kvůli kočkám, to né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne manželka těžce dostala....jsme tak "debatovali" a najednou z ní vypadlo :" hele,ty nový civilizační choroby jsou fakt děs. "

Jsem se optal,které přesně myslí a ona na to :" mno...Ty máš ten svůj chronobundus a já jsem chytila těžkou,ale těžkou kočkytýdu ".......poprskal jsem všechno okolo sebe,páč jsem měl zrovna v ústech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne manželka těžce dostala....jsme tak "debatovali" a najednou z ní vypadlo :" hele,ty nový civilizační choroby jsou fakt děs. "

Jsem se optal,které přesně myslí a ona na to :" mno...Ty máš ten svůj chronobundus a já jsem chytila těžkou,ale těžkou kočkytýdu ".......poprskal jsem všechno okolo sebe,páč jsem měl zrovna v ústech.

 

Hezký :). tvoje žena je asi veselá kopa, že? Tak když bude počasí, vezmi rodinku na výlet. Z Jihlavy k nám cca 80km. Uvidíš dvě mrchy, které nám dovolily s nimi bydlet :)

Jinak v noci návrat z cesty do zagraniči... dělal jsem kamarádovi řidiče. Jel si pro kotě.

Edit: Kotě na fotu není jeho, ale vypadá podobně...

post-2812-012865900 1286642131.jpg

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...