Frantik Odesláno 11. října 2010 Nahlásit Odesláno 11. října 2010 Vyborna domluva, hodinky zabalené jako když se chystají na severní pól, rychlost, proste super
Návštěvník pitrs182 Odesláno 31. května 2011 Nahlásit Odesláno 31. května 2011 Výborná komunikace, rychlá domluva, bezproblémový obchod, prostě vše O.K.
rejan Odesláno 29. července 2012 Nahlásit Odesláno 29. července 2012 Ochota přijet naproti skoro 80 kilometrů,Hodinky přesně podle popisu,výborná komunikace.Díky za skělou limitku.
Baker Odesláno 30. července 2012 Nahlásit Odesláno 30. července 2012 Zadny dlouhy kecy, expresni platba, bezvadna domluva, zkratka idealni kupujici.
Street Glide Odesláno 17. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 17. prosince 2012 Bezvadná a věcná komunikace,flexibilní a přímé jednání,dobrý obchodní partner,......za mne palec nahoru.
mrakodrap Odesláno 16. února 2013 Nahlásit Odesláno 16. února 2013 Rychlé jednání, solidnost, spolehlivost...tak takový je eskimak . Díky moc za obchod.
Bebe Odesláno 16. února 2013 Nahlásit Odesláno 16. února 2013 Dnes som kupoval moje vysnene hodinky, vsetko prebehlo OK. Dokonca som dostal (neoriginal) krabicku, i ked pisal ze original nema. A bonus - ceresnicka na torte - vytiahol z vacku gumený remienok, aj ked ho v inzerate neponukal. No proste super jednanie.
mrazik Odesláno 1. března 2013 Nahlásit Odesláno 1. března 2013 I já se připojuji s kladným hodnocením. Obchod proběhl rychle, bez průtahů a vad. Děkuji
Duri86 Odesláno 27. února 2014 Nahlásit Odesláno 27. února 2014 Tak a prvé Seika mám doma, teda ešte v aute. Odporučam kupiť od Eskima, stretli sme sa osobne, hodinky presne podla inzercie a čistučké.super pokec a nejake nové info v oblasti. Ďakujem za "obchod" a stretnutie
MarcelG Odesláno 16. července 2014 Nahlásit Odesláno 16. července 2014 Skvělá, rychlá, pohodová, bezproblémová domluva. Mohu jen doporučit :-)
ron Odesláno 15. března 2016 Nahlásit Odesláno 15. března 2016 Výborná a jasná domluva, tak jak by to mělo být tady na fóru při obchodování, to co se řekně, platí. K tomu ještě rychlá platba. Za mne rozhodně palec nahoru, jednoznačně doporučuji a děkuji za obchod.
pepaa Odesláno 5. ledna 2018 Nahlásit Odesláno 5. ledna 2018 Děkuji ještě jednou za obchod. I za pomoc. Všechno v naprostém pořádku a jednoznačně doporučuji. Sent from my iPhone using Tapatalk
T1000 Odesláno 9. května 2019 Nahlásit Odesláno 9. května 2019 Rychlý nehodinkový obchod, všestranně na nejvyšší úrovni! Děkuji.
kuncák7 Odesláno 26. května 2024 Nahlásit Odesláno 26. května 2024 Obchod a setkani, které mohu jen doporučit. Poznal jsem dalšího z členů, se kterým byla radost mluvit a setkat se.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se