Přejít na obsah

Jak se zabavit s digitálkami...


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník Chilliluk

Máme tu soutěž:

 

Pravidla: Na obrázku je chyba...najděte ji, a aby to nebylo tak jednoduchý a mohlo se zúčastnit víc lidí, můžete sem tu chybu napsat až zítra úderem 19:00. Kdo bude mít správnou odpověď a jeho čas bude nejblíže po 19:00 zítra, tedy 1.2.2012, ten vyhrává. Ten, kdo napíše správnou odpověď dřív než zítra v 19:00, nevyhrál a zkazil soutěž!!! (řekněme zítra v 18:58 a více se bere jako pokus o nejlepší čas a ne úmyslné zkažení soutěže, ale takový čas nevyhrává, protože je před 19:00). Případné dotazy týkající se pravidel rád zodpovím...

 

Nápověda: žádná, je to jednoduchéPosted Image

 

post-12565-043255500 1328050070.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

t2: Jasně, je to tak, takže gratulace k vítězstvíPosted Image

 

 

Věděl jsem, že je to jednoduchý, ale když jsem na to dal kouknout lidem, kteří se o digitálky nezajímají, tak na to většinou nepřišli. Původně jsem chtěl jen vyfotit co nejvíc digitálek s časem 2:20 vedle sebe a pak mě to napadlo...a dostat tam těch 20:02 mi zabralo asi hodinuPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

...a tady ještě hlásím splněný úkol:

 

post-437-048952200 1290967319.jpg

 

 

Tak se snažím zjistit, jaký je tohle přesně typ, ale google je tentokrát na to nějak krátkej...napovíte mi někdo?

 

Ty hodinky se mi líbí a chtěl bych je sehnat, protože ručičky nelezou do displaye..což je podle mě jediný inteligentní způsob, jak udělat ana-digi hodinkyPosted Image

 

Našel jsem jen podobný AQ-230, ale ty nemají illuminator jako tyhle..

 

 

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se snažím zjistit, jaký je tohle přesně typ, ale google je tentokrát na to nějak krátkej...napovíte mi někdo?

 

Ty hodinky se mi líbí a chtěl bych je sehnat, protože ručičky nelezou do displaye..což je podle mě jediný inteligentní způsob, jak udělat ana-digi hodinkyPosted Image

 

Našel jsem jen podobný AQ-230, ale ty nemají illuminator jako tyhle..

 

 

Jedná se o typ AQ 231. Koupil jsem je v listopadu 1996 a baterku jsem v nich měnil jen jednou. Baterka pro iluminátor nebyla měněná zatím vůbec. Ano, tyhle hodinky mají 2 baterky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

No a kolik bys za ně chtěl?..Mně se právě líbí jen ty, kde ručičky nelezou do displaye a jen ty "vintage", dnešní už ne.

 

 

...a teď jsem je našel na polským Aukru nový v přepočtu asi za 800..jenže se k nim asi žádným způsobem nedostanuPosted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, měl bys vědět, že už v té době se tyhle hodinky vyráběly v plastovém pouzdru. Takže to co vidíš na fotce, je jenom pochromovaný plast. Ale pokud by ti to nevadilo... O ceně jsem neuvažoval, protože mě nenapadlo, že by je někdo mohl chtít. Mám je spíš ze sentimentu. Něco se mnou prožily. Ale nosil jsem je jenom rok a půl - od listopadu 1996 do dubna 1998, kdy jsem si koupil CASIO W-780. Od té doby odpočívají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...