Přejít na obsah

Cortébert


pevo

Doporučené příspěvky

To byl jen návrh.Mám rád když jsou krásné věci vystaveny na očích.

 

Ale chápu tě(snad nevadí tykání).Lidi jsou různí.

 

Taky jsme se stěhovaly do nového,manželka mi místo vynahradila.Těžko říct kde bydlíš.Já jsem si nechal spravit půdu a udělal jsem si tam pokojík jen pro sebe a psa.Koupil jsem si stojany na obrazy a kamarád truhlář mi zhotovil malé knihovničky a houpací křeslo.Zapálím lulku,pustím gramec a otevřu knihu.Ale vím dobře,že to tak každý udělat nemůže.

 

Ale abych se vrátil k hodinkám,prostě jsou šik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fakt mě hodně berou.Pořád si říkám jestli nemám zůstat u vintage modelů.

 

Máš pravdu ty Omegy byly vysněné,stejně jako Breitling colt automatic a ty jsem nakonec objevil ještě v prodeji v Chorvatsku v kamenném obchodě Marli.Moc je chci,ale že jsem koupil tyto,tak.........co Ti mám vykládat,manželce se to moc nelíbí :wallbash:,tak jdou bondovky pryč.

Za nějakou dobu si je zase koupím.

Stačí Ti to tak? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím pánové,tož jak jsem slíbil.

 

Už mi konečně přišli další Corteberty,průměr 37mm,pouzdro je zlaceno růžovým zlatem,strojek ještě nevím-zjistím,krásně tikají a zatím jdou přesné.

 

nadherne - keby sa ich nezobral ten zaujemca - tak chcem byt dalsi v rade - dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už jen při čtení zdejší inzerce (teď se tam jedny, samozřejmě horší ;) mihnuly), člověk po nějaké době dojde k názoru, že prostě nemůže mít všechno. Jak se s tím smíří, tak se mu dýchá volněji, kouká na svět s menší závistí a kochá se prostě tím, co má právě na ruce, protože i to by třeba chtěl někdo jiný. A s radostí se mrkne na nějakou pěknou fotku, jako jsou třeba tady. Navíc jak koukám, jak je do nich mlsoun zamilovanej (a ani se mu nedivím, já bych byl taky), tak pochybuju, že by je vůbec prodával, notabene zrovna někomu, kdo šel zrovna okolo. Pouze ho to příjemně polechtá a utvrdí v tom, že si je má nechat. Že mám pravdu, mlsoune?

 

Jsou prostě nádherné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dnes mi přišel nový přírůstek do sbírky, tak se chci narychlo podělit. Ne že bych neměl hezčí Cortéberty, ale poprvé se mi podařilo sehnat komplet původní balení, tedy krabičku, seznam záručních opraven a záruční list z roku 1952. Úplně jsem si poslintal košili... :oneeyed02:

Zajímavý je i kalibr 451, který jsem ještě neměl, automaty s rotorem, který běhá jen po cca třech čtvrtinách kruhu a odráží se od pružin. Omlouvám se za kvalitu fotek, ale snad je to z nich patrné... Mám je na ruce 6 hodin a zatím jdou přesně. Tah je samo nějaká pozdější volovina, nachystám jim lepší...

 

 

Krasne a aj s papiermi - no muisim sa priznat, ze mi na ciferniku chyba to ich pekne logo.... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...