Jump to content
jankoxxx

Nove modely Glycine

Recommended Posts

Strávili jsme společně s novým majitelem a paní manažerkou, která firmě Glycine zasvětila přes 25 let svého života několik hodin ve velmi družné debatě. Směr, kterým by chtělo vedení firmy kráčet je orientován převážně na populární Airmany, které však u nás, narozdíl od severní Ameriky zatím moc lidí nezná. Byl jsem mile překvapen zajímavými modely, které mě na fotoqrafiích jinak docela nudného firemního katalogu moc nezaujaly. Ve skutečnosti se však jedná o charismatické hodinky, které si svou cestu k zákazníkovi zcela jistě vybojují. Víc informací o celé akci se dozvíte od Kubsona. Slíbil, že k našemu švýcarskému putování vytvoří nějaké to povídání. Tak jsem zvědav, jak celou situaci s odstupem času vidí.... :cheers:

ono taky nic než ty kořeny a airmany nemají.

Kubsone - parádní zpráva , gratuluju k doplnění portfolia !

mažu pro ně sejfu, na velikonoce budu za létajícího světáka :D

Edited by cigi

Rozumím tomu správně, že se nabídka Chronoshopu rozšíří o další značku ?

Airmany jsou super, navíc tohle byly v reálu moc pěkný hodinky: Combat 7 automatic, 42 mm, podle webu Glycine by měly mít safír, vedle Archimede další fajnový hodinky pro začátečníky a mírně pokročilé.

post-59-074801800 1303378912.jpg

ano, to su. fabricke fotky glycinu, to je desné niečo. tomu kto im to fotí, tomu tr... krtkovi patrí do rúk lopata a nie foťák.

tu je model s iným cifrom ale tým istým telíčkom /safír je tam aj naozaj, nie len podľa webu :)/. fotky nie su moje Link

post-4112-036769900 1303956146.jpg

post-4112-062882100 1303956148.jpg

Nevím, jestli jsou to novinky, ale dnes jsem si na stránkách Glycine poprvé všiml těchto dvou verzí Combat Sub, které jsem neznal, a moc se mi líbí.

post-5318-034107800 1304275146.jpg

post-5318-044197700 1304275195.jpg

Další verze Combat 7 Automatic Ref. 3898

...tak si říkám, že kdyby tohle a za ty peníze dělal/uměl udělat Prim v Novém Městě, asi bych je vzal, zatím škoda.. :smile_anim:

zdroj

post-1394-026949500 1304680388.jpg

Movement

Caliber: ETA 2824-2 automatic

Diameter: 42mm without crown

Height: 10mm with see-through back

Finish: satin/polished / sandblasted

Waterproof: 5 atm

Back: screwed see-through mineral glass

Glass: sapphire

Dial: black with SL, black with strong arabic figures and dots with SL, white with SL

Hands: black with SL, white with SL, white with SL and orange second hand

Crown: sticker crown

Width: 20mm horns / 18mm buckle

ještě nejsou k dispozici, nejdříve za měsíc? ale vypadají dobře

Které? Potápky nebo Combat 7?

ty nové combaty, stejně jako další novinky z Baselu je ještě nemají vyrobené (kromě prototypů)

ty nové combaty, stejně jako další novinky z Baselu je ještě nemají vyrobené (kromě prototypů)

Díky. Na ty potápky bych si klidně pár měsíců počkal.

Guest Kamil

Kolik bude doporučená cena na Combat 7 Automatic?

Krásný jsou i Combat 6- mají vypouklý cifr i sklíčko.

Tak nějaké modely mám už připravené pro dnešní sraz v Ostravě....zbytek je ještě v krabicích a něco na cestě ze Švýcar...

Tuto znacku som dako zaznaval...no v piatok som okukaval Instatove AIRMANY a musim povedat, ze na mna urobili dojem. Ten pas z tanku, comu hovoria tah je tiez inpozantny a napodiv aj pohodlny.

Zdravim neviete mi poradiť po prvé aký model Glycine sú tie v tej väčšej krabici v pravom dolnom rohu, tie čo sa podobaju na Breitling SOH 46 a plus kde v Bratislave sa táto značka predáva resp. kde najbližšie od BA sa predáva mimo samozrejme internetových obchodov lebo by som si ich aj rád prezrel. Ďakujem

Zdravim neviete mi poradiť po prvé aký model Glycine sú tie v tej väčšej krabici v pravom dolnom rohu, tie čo sa podobaju na Breitling SOH 46 a plus kde v Bratislave sa táto značka predáva resp. kde najbližšie od BA sa predáva mimo samozrejme internetových obchodov lebo by som si ich aj rád prezrel. Ďakujem

http://www.chronoshop.cz/lagunare-chrono-l1000/glycine-lagunare-chrono-l1000-3888119-d9

EDIT:

Už nic, Kubson byl rychlejší

Edited by Sedlinarkrage