Jump to content
rur

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

Recommended Posts

Tak taky něco nového přidám. Poljoty s kalibrem 2414. Pozůstalost po dědovi. Dědovi se zjevně utrhl čep na ose vteřinovky a tak ji vydnal. Tímto děkuji Mechanovi, od kterého se před pár dny vrátily po kompletní repasi strojku, včetně doplění vteřinovky. Časem možná vyměním trochu víc škráblé sklíčko, ale možná ho nechám jak je.

post-2426-1229639249.jpg

post-2426-1229639270.jpg

To hugo: Gratuluji, pěkný kousek a i pěkná práce :-)

Díky. Ale ten patří spíš dědovi, že je nosil, babičce, že mi je dala a Mechanovi, že je dal dokupy. O víkendu je provětrám.

tak to byly nepatrne levnejsi - starsi okolo 130 euro a nove, jeste zabalene v polystyrenove krabicce, s "doklady" atd za cca 200 euro

Na Chronomagu jich kdysi několik prodával jeden člen z Olomouce. Asi byly z vyškovského letiště :)

NOS stav, krabička, doklady. Už nevím cenu, ale podle mě okolo 2.500Kč.

Jedny mám doma a pořád se chystám, že si je nechám zasadit do nějakého hezkého stojánku.

Co se týče přesnosti, tak do minuty za den se vejdou bez problémů.

... wostok amphibian se zajimavym uchycenim reminku. Pry tam mel byt plastovy remen "s podelnymi prouzky" - nemate nekdo prosim fotku, jak ma reminek vypadat, resp. nevite, kde by se dal sehnat podobny? diky.

post-1383-1231026999.jpg

post-1383-1231027016.jpg

Edited by docent_tecka

Dámské SLAVA, olympiáda 1980

post-953-1232282256.jpg

post-953-1232282262.jpg

kibi: hele já žasnu, podle "řemínku" vypadají na to, že jsi je vymangelil z nějakého bývalého vojcla. Stejné řemínky jsme si dělali na vojně ze spacáku. Je to pár let co to někdo okopíroval a nazval NATO řemen :D Je tu někdo kdo sloužil u 6363? Nebo byl vůbec na vojně? Zajímá mě právě řemínková tvořivost.

Nejsou to sice primo hodinky, ale tipuji, ze v letacku je podle obrazku propagovan POLJOT 3017 :)

edit: nebo myslite, ze to jsou jinaci hodinky?

post-1383-1234897599.jpg

Edited by docent_tecka

... wostok amphibian se zajimavym uchycenim reminku. Pry tam mel byt plastovy remen "s podelnymi prouzky" - nemate nekdo prosim fotku, jak ma reminek vypadat, resp. nevite, kde by se dal sehnat podobny? diky.

Gratuluju k výbornýmu úlovku. Pásek by měl vypadat asi takhle.

Gratuluju k výbornýmu úlovku. Pásek by měl vypadat asi takhle.

Na Netgrafiku jsou sice ty hodinky nafocené zde a zde, ale na jedné fotce je nepůvodní kožený a na druhé pásek chybí úplně. Jednou jsem je viděl i s origo gumovým tahem, ale stály tolik, že jsem si nechal zajít chuť.

Našel jsem ještě jedny - s oranžovým řemínkem a vypadá že by mohl být původní.

Zdroj: www.ussrtime.com

post-2639-1235474643.jpg

... dnes mi dorazila zasilka az za daleke ciziny :) vcetne obalu...

Tak ten obal mě dostal.

Jak leží ty hodinky na televizi, to je jako info o tom, že jsou antimagnetické? To jsem ještě neviděl, takový piktogram.

Tak ten obal mě dostal.

Jak leží ty hodinky na televizi, to je jako info o tom, že jsou antimagnetické? To jsem ještě neviděl, takový piktogram.

Ty hele, možná je to mikrovlnka.

Ty hele, možná je to mikrovlnka.

Dálkové ovládání mikrovlnky :D

Rusáci byli vždy o krok napřed (a včera u nich znamenalo zítra, nebo jak to bylo :)

Dálkové ovládání mikrovlnky :D

Rusáci byli vždy o krok napřed (a včera u nich znamenalo zítra, nebo jak to bylo :)

No já znám verzi: Země, kde včera bylo pozdě. :)

наручные часы Cпутник

post-953-1235772341.jpg