Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Humanzero napsal:

Já vzal 20 na začátek, uvidím podle situace přikoupim.

Nijak moc jsem to nezkoumal, jen jsem si prošel základní údaje a uživatelské hodnocení 

estee lauder - Heureka.cz Amazon.de : estee lauder Find the Best Deals on Groupon - All Deals Este Lauder for sale | eBay Discount Perfume, Cologne & Discounted Fragrances (fragrancenet.com)

estee lauder - Walmart.com

Nějak sází na slevy, ale zas se drží u vrcholu zákaznických preferencí. Mohlo by to být překvapení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už máte někdo DIP u FIO? Jak to tam funguje? Co mají za akcie v nabídce? Je ta nabídka stejná jako na e-broker? Nebo je nějak omezená? Přečetl jsem si jen na jejich stránkách ty obecné kecy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2024 v 15:04, Ajaj napsal:

kopl bych se do hlavy. Jak jsem prodal kafe, tak jsem to hodil do Bayer, že by za pár týdnů mohl udělat 2-3% a to by mi stačilo. Po pár hodinách jsme si to rozmyslel a vzal všechno zpátky…..no a dneska ty parchanti udělali přes 10% :bangin:

 

Tak 16.5 jsem koupil 1k RVNC

16.05.2024 17:09 Nákup RVNC 3,175 1000,00 USD

 

28.5. jsem se jich zbavil 

28.05.2024 21:00 Prodej RVNC 2,6302 1 000,00 USD

 =     - 565 $

teď koukám, že 12.8. vyskočili ( jak jsem čekal - ovšem "jejich zpoždění/moje netrpělivost") a jsou za 6,62 $

Revance Therapeutics, Inc. (RVNC) Stock Price, News, Quote & History - Yahoo Finance

= u tohoto titulu jsem mohl mít +3425 $ / mám -565 $ 

🤣

Takže AJAJ nejsi v tom sám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas prebehla sprava, ze podla Narodnej banky maju slovaci ulozenych cca 40 miliard eur na bankovych uctoch, kde je nulove zhodnotenie, resp. v produktoch s urokovou mierou jednotiek %, ktore nedosahuju ani uroven inflacie (aktualne okolo 3 a nieco% ?). 
Cize ani tie dlhopisy v takomto pripade nemusia byt marne 🙂 Pamätam, ako nas nase komunisticke vlady supli vsetkych sporitelov v druhom pilieri plosne do dlhopisovych fondov. Kto si nedal pozor a okamzite nepresiel do indexov, tak prisiel o slusnu sumu penazi. No ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 15 hodinami, Oliver333 napsal:

Ahoj co myslíte o NVIDIA?

já jí koupil před 4ma rokama a poslední dobou pořád spekuluju, jestli prodat, přikoupit, nechat...

četl jsem několik analýz, z většiny vyplývalo držet, nedávno jsem zahlédl článek, kde se očekává růst hodnoty příští rok v souvislosti s Blackwellem a s tím, že žádná z velkých společností si nechce nechat ujet vlak s AI a technologie nakupuje právě u Nvidie.

podle mého selského rozumu hodnota dolů moc nepůjde, nicméně dvojnásobek bych za příští rok neočekával....

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...