Přejít na obsah

Festina


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

Zial, luneta nie je otocna, co je podla mna dost chyba :sad01_anim:

 

Hodinky samotne su velke a masivne, ale ako sa s tym vysporiada PU remen, resp. jeho uchytenie, tak to neviem. Jednoznacne to chce mohutnu ruku.

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý večer nechci to tady plevelit a zakládat nové vlákno,ale dnes jsem po dlouhé době vytáhl svoje asi 10 let staré Festiny chronografy s budíkem typ 8915.Hodně toho se mnou prožily a podle toho taky vypadají.Potřeboval bych poradit a po případě pomoct ,kde by se dalo sehnat celé kompletní pouzdro.U toho mého je už přilepená luneta vteřiňákem a vzhledem k tomu,že jsem nějaký čas pracoval s pískovačkou tak podle toho vypadá i sklo a zbytek.Děkuji všem za ochotu.Ještě bych podotknul,že jsem sice středoškolsky vzdělán,ale cizojazyčně poněkud indisponován.Jednoduše řečeno blb na jazyky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer nechci to tady plevelit a zakládat nové vlákno,ale dnes jsem po dlouhé době vytáhl svoje asi 10 let staré Festiny chronografy s budíkem typ 8915.Hodně toho se mnou prožily a podle toho taky vypadají.Potřeboval bych poradit a po případě pomoct ,kde by se dalo sehnat celé kompletní pouzdro.U toho mého je už přilepená luneta vteřiňákem a vzhledem k tomu,že jsem nějaký čas pracoval s pískovačkou tak podle toho vypadá i sklo a zbytek.Děkuji všem za ochotu.Ještě bych podotknul,že jsem sice středoškolsky vzdělán,ale cizojazyčně poněkud indisponován.Jednoduše řečeno blb na jazyky.

 

Já jsem kdysi odnesl své Festiny na repas k Altmanům v Plzni. Hodinky se vrátily jako nové. Pravdou však jest, že pouzdro bylo původní. Začal bych tudíž u prodejce v místě bydliště.

Ještě mna napadlo co vyzkoušet zkontaktovat dovozce? Je to tuším Janeba time.

Upraveno uživatelem mrazik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer nechci to tady plevelit a zakládat nové vlákno,ale dnes jsem po dlouhé době vytáhl svoje asi 10 let staré Festiny chronografy s budíkem typ 8915.Hodně toho se mnou prožily a podle toho taky vypadají.Potřeboval bych poradit a po případě pomoct ,kde by se dalo sehnat celé kompletní pouzdro.U toho mého je už přilepená luneta vteřiňákem a vzhledem k tomu,že jsem nějaký čas pracoval s pískovačkou tak podle toho vypadá i sklo a zbytek.Děkuji všem za ochotu.Ještě bych podotknul,že jsem sice středoškolsky vzdělán,ale cizojazyčně poněkud indisponován.Jednoduše řečeno blb na jazyky.

 

Ahoj, moc neporadím, ale , nejdřív, pro získání představy, napiš na ofiko stránky festiny ( janeba time ) a poptej se, co by to stálo ( bude to ranec ) a pak obejdi hodináře v okolí. Snad by tady někdo mohl něco mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce v Brně mě poslal k šípku.Pokusím se toho Janebu z Pardubic.Díky dám vědět

 

Taky se ti pozeptám, hod mě do sz foto těch hodinek, pokusil bych se obejít pár lidí u nás a poptat se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji všem za rady.Ani jsem nemyslel,že to bude tak jednoduché.Zavolal jsem do Janeba Time a pán na servisu mimochodem velice ochotný a vstřícný mě vše potřebné objednal.Pouzdro bude stát cca 1600 a s korunkou a těsněním to bude do 2000Kč.Takže vyřešeno.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

twl, ta paní neviděla hodinky snad ani z letadla. Tam není jeden normální značkovej kus. Všechno předražený m.dky!

 

edit: Jo, je tam jeden Skagen, sorry

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a něco pro Františka

 

.............. Stejně tak je tomu u značky Festina: ?Důležitá je tvůrčí invence, vkus a prvotřídní zpracování...................

 

http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-trendy/39164-hodinky-ktere-jsou-ted-v-kurzu-vybrali-jsme-pro-vas-20-tipu

 

z diskusie:

"Stormy ano, to je značka a kvalitní stroj."

"...Souhlas, je to kvalitní hodinářská firma, ne jako DKNY - to je jen módní doplněk, žádná hodinařina... Stormy jsou bezvadné."

:eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Nerieste, zeny sa riadia inymi faktormi pri vybere hodinie ako muzi a toboz ako muzi na chronomagu.

 

Já bych zase neřešil takovéhle "články", za které musejí "značky" platit těžké peníze. Samozřejmě podstatně víc, než za běžnou reklamu. Díky tomu, že rozpoznat tenhle "product placement" je nad rozlišovací schopnosti průměrné čtenářky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...