Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Toho se trochu obávám... Ale pepsiny si nechávám, takže vlastně nic nehrozí. Tady ve vlákně můžu prozatím prozradit, že to budou další Orienty :D A za pochvalu fotky samozřejmě děkuji, to mě vždy potěší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte štěstí, že jdu kolem. Švagrová, na co je to tlačítko na půl druhé hodině. Že to některý voryjenty maj a jiný se bez toho vobejdou. Co je to za fičuru že jim stojí za to vrtat díru navíc. To sem se chtěl optat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

Máte štěstí, že jdu kolem. Švagrová, na co je to tlačítko na půl druhé hodině. Že to některý voryjenty maj a jiný se bez toho vobejdou. Co je to za fičuru že jim stojí za to vrtat díru navíc. To sem se chtěl optat...

tlačítkem se přehazujou dny v týdnu, mají to hodinky se starším strojkem. Nový strojek už to má v korunce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

czudlik datumowy:

No, jasně, to jsem sice předpokládal, a bylo by to k užitku u datumového věnce, kvůli krátkým měsícům.

Počítám, že Datlova datová reforma s 13 měsíci po 28 dnech a Silvestrem jako dnem navíc (plus jednou za 4 roky doubleday) s pravidelným každoročním začátkem nedělí 1.1.
se asi neuskuteční.... (A to jsem byl ochotný nový třináctý měsíc nazvat Chronoár ;o)

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lub napsal:

tak to jsem zvědavej, co to bude. taky koukám po dalších orientech a předběžně mám dva kandidáti.

Tak to jsem zvědavej, jestli se trefím do některého z tvých kandidátů  :D Z obchodu zatím žádná výzva, tak napjatě čekám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neplánuju žádnou vzácnost, protože jsem je objednal normálně v ČR. Ale jak víme, objednat neznamená nasadit na ruku. Pořád mi ještě můžou z obchodu zavolat, že je distributor nemá...

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...