Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Fajkus napsal:

Tak ten k tomu černému pouzdru sluší. 👍 Zkoušel jsi něco plochého, masivnějšího? 

20190605_150038 - kopie.jpg

DSCN1727.JPG

Takový formát řemene jsem ještě nezkoušel. Já mám ruku 19cm s Orliky problém s košilemi. Tlusté řemeny a masivní spony v tom nepomáhají.

Asi oslovím Zrna-vypada to dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2021 v 13:29, Karel Horčík napsal:

Ještě někdo další prosím?

 

Moje Bronz LE jsou dlouhodobě do +-2s/den. Zkušenost mám podobnou, při nošení lehce do minusu, při odložení lehce do plusu. 

Jinak ta tmavá kůže na modelu DLC je fakt top, skoro jsem o nich začal uvažovat. 🙂 Já jsem chvíli uvažoval o LE 2020, na fotkách se mi líbily, ale v butiku na živo mě nijak nezaujaly a naopak mě zaujaly a překvapily ty DLCčka.

Upraveno uživatelem emve
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, emve napsal:

Moje Bronz LE jsou dlouhodobě do +-2s/den. Zkušenost mám podobnou, při nošení lehce do minusu, při odložení lehce do plusu. 

Jinak ta tmavá kůže na modelu DLC je fakt top, skoro jsem o nich začal uvažovat. 🙂 Já jsem chvíli uvažoval o LE 2020, na fotkách se mi líbily, ale v butiku na živo mě nijak nezaujaly a naopak mě zaujaly a překvapily ty DLCčka.

Díky za odpověď. To jsou všechno vynikající hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje jsou zde. Ještě k přesnosti, nevím jak to přesně "hodináři" berou... Pokud bych je odložil na více než 24 hodin, jsou schopny uletět třeba o 10 vteřin do plusu. Ale při běžném denním použití, tedy třeba 14 hodin na ruce a 10 hodin odložené, se to limitně blíží nule. Třeba od konce prosince do konce února to celkově bylo +0,63s/den.

IMG_7358.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chtěl bych se zeptat. Nečekejte dva roky nosím Prim Orlík 2 se šroubovací korunkou. Vždy ji po seřízení cca po měsíci dotahnu s citem (ne na krev). Vždy se mi po nějakém čase asi po týdnu sama "povolí" a je třeba ji znovu dotáhnout. Myslí si že ji vždy dotahuji "do konce". Děje se to třeba pri větších otřesech ruky. Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji za informaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...