Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Jé přehlédl jsem obrázek. Ty v té velké krabici se dají plnit :) Dnes otestováno.

Pokud se to naplní něčím kvalitním, tak se to pít určitě dá, ale to původní bych nedával ani v páté cenové. Jdu zkusit jednu vykuchat a naplnit Keňou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to naplní něčím kvalitním, tak se to pít určitě dá, ale to původní bych nedával ani v páté cenové. Jdu zkusit jednu vykuchat a naplnit Keňou.

Však on to někdo vypije :) ale já to nebudu. Moc to nepěchuj spíše vůbec, zatím pěkná pěna se mě moc nedaří :( 

Testoval jsem zatím Indonesii Sulawesi Kalossi Trojana z Primacafé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo, ale já mám už jen el. moka konvičku a pro mě novinku Pixie. Pákovku jsem dal zatím pryč a zatím nechybí :) Ale určitě prostě jednou za čas si musím udělám radost a napěchovat!!! :)

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rozhodně, hezký eko příběh o zmařených tunách hliníku, ale proč pak nemít poctivý pákový espresso, že?

 

Zrovna dneska jsem na Pařížské vyfasoval brožurku, kde se píše: "Společnost Nespresso se zavázala zavést sběrný systém, který by ztrojnásobil kapacitu recyklace použitých kapslí na 75% do roku 2013. Tohoto cíle bylo dosaženo v září 2012, o celý rok dříve".

 

Toš se budu muset někde poinformovat, klidně bych třídil i kapsle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Teď otázka pro někoho kdo Nespresso má. Mám možnost koupit model Pixie z druhé ruky. Kávovar mají zaregistrován,kupovaný v ČR. Je možnost si ho zaregistrovat na svoje zákaznické číslo,nebo ne?

Tohle bych si raději ověřil přímo u nich http://www.nespresso.com/#/cz/cz/contact_nespresso

Upraveno uživatelem musa1975
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš pravidelně odvápňovat doporučeným přípravkem a používat  jen značkové kapsle, tak si myslím, že rozdíl v kvalitě a výdrži nepoznáš.

Jestliže bude třeba nějaký pozáruční servis nebo generálka, tak u tohoto typu stojí do asi 1.400,-Kč a obsahuje svoz PPL, vyčištění, odvápnění, výměna nebo servis vadných dílů, dovoz PPL a po dobu servisu bezplatné zapůjčení náhradního kávovaru a samozřejmě záruka 1/2 roku.

Zrovna nedávno jsem měl černou Pixii zapůjčenou místo Citizu, který byl na servisu. Pixia byla hlučnější, kratší el. kabel, ale měla signalizaci nedostatku vody a zaplněné nádoby na použité kapsle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji tiskovou zprávu:

Společnost Nespresso milovníkům dobré kávy nyní nabízí tři nejoblíbenější druhy káv z edice Variations z posledních let jako součást stálé řady Grand Cru. Jedná se o kávy, které byly členy Clubu Nespresso nejvíce žádány: kávy s příchutí vanilky, tmavé čokolády a karamelu ? Vanilio, Ciocattino a Caramelito. Všechny tři kávy nabízí kombinaci přírodních vůní se sametovou směsí Grand Cru Livanto slibující jedinečný gurmánský zážitek při jejich vychutnávání. Všechny příchutě jsou k dispozici od 10. června 2013 za cenu 114 Kč v Nespresso Boutique, v Nespresso Clubu nebo online na adrese www.nespresso.com.

post-2655-0-64676200-1371028056_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem dneska v Nespresso butiku zjistil, že už i v ČR recyklují použité kapsle.

Mají k tomu na prodejně sběrný kontejner a prodávají takový domácí bezpachový boxík.

A protože tablety vždy kupuju přímo na butiku, když mám cestu okolo, tak už jsem s recyklací začal taky a příště jim tam nechám odpad...

Je mi ale jasný, že je to spíš jen takový sranda eko příběh (který Nespressu chyběl), než seriózní aktivita.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hloupe kecy. Navic gramaticky spatne. Kazdy resi, co je v jeho silach. Nebo jako neni to 1st, tak na to serem? Mam v kuchyni 6 druhu kosu a vzdycky, kdyz vysypavam plny zasobnik kapsli do smesneho, coz je pri nasi spotrebe casto, tak si rikam, ze kdyby to vybirali zpet aspon v tom butiku, nic by se nestalo a nic by to nestalo. Tyhle vse odsuzujici kecy cynickych rozumbradu, co vsechno vi a do vseho vidi, nemam rad. Je to levne.<br />

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...